Все новости Херсона

Общество
Херсонські прикордонники просять «на лапу»?
07 февраля 08:00
115
Херсонські прикордонники просять «на лапу»?

Херсонські прикордонники просять «на лапу»?

Голова Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник заявила, що українські прикордонники вимагають з громадян, що перетинають кордон між Кримом і Україною, хабарі за провезення особистих речей. Про це повідомляє телеканал «112 Україна».

За словами Скрипник, незаконні побори почалися після появи постанови Кабміну про заборону торгівлі з півостровом і обмеження провезення через кордон особистих речей. «Майже кожен день ми маємо заявників, які пишуть нам або звертаються на телефон з цими проблемами», - підкреслила вона.

Правозахисниця зазначила, що постанова уряду прикордонники розцінили як «заборона пропуску вантажних і малотоннажних машин, якщо навіть вони йдуть порожніми».

У свою чергу, Державна прикордонна служба України заявила, що взяла до уваги заяву Кримської правозахисної організації, про випадки вимагання неправомірної вигоди за перевезення товарів від громадян, які перетинають адміністративний кордон між Херсонською областю та тимчасово окупованій території АР Крим. Наразі розпочато перевірку та вжито всіх необхідних заходів, щоб запобігти подібні вчинки.

Про факти вимагання у службі просять повідомляти на гарячу лінію «Довіра» за телефоном (044) 527-63-63.

 

0 комментариев
07 декабря 2022, 10:56
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают