Все новости Херсона

Лента новостей
Аналитика
Херсонські ігри на виживання: пошук роботи
11 марта 12:38
26
Херсонські ігри на виживання: пошук роботи

Херсонські ігри на виживання: пошук роботи

Протягом січня-лютого цього року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалося 19,2 тис. безробітних.

Як повідомляє прес-служба Херсонського обласного центру зайнятості, станом на 1 березня кількість зареєстрованих безробітних склала 15,9 тис. осіб, із яких більше половини становили жінки, третину - безробітні, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, також по 40% молоді у віці до 35 років і безробітних із сільської місцевості.

Основною проблемою сучасного ринку праці є нестача якісних робочих місць з гідними умовами та оплатою праці, особливо для молоді. Обсяги заявленої потреби підприємств, організацій та установ в працівниках по області в січні-лютому 2016 року склали 2,7 тис. одиниць, що на 6% менше торішнього показника.

За станом на 01 березня 2015 року кількість вакансій в базі даних служби зайнятості становила 896 одиниць. Третина вакансій області було зосереджено в м. Херсоні, ще третина була подана роботодавцями Білозерського, Високопільського, Голопристанського, Скадовського. В середньому по Херсонській області на 1 вакансію претендувало 18 осіб, що шукали роботу.

Чисельність громадян, забезпечених роботою в січні-лютому 2016 року, склала 2059 осіб, в тому числі за направленням державної служби зайнятості - 1189 безробітних. Також після однократного отримання всієї суми допомоги по безробіттю 132 колишніх безробітних відповідно до своїх бізнес-планів розпочали підприємницьку діяльність.

Також з метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці 1 351 безробітний проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. Херсонська обласна служба зайнятості продовжує роботу з видачі ваучерів особам старше 45 років страховий стаж яких становить не менше 15 років для підтримки їх конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності. На інформаційних семінарах постійно проводиться роз'яснювальна робота серед осіб старше 45 років щодо отримання ними ваучерів. Так, протягом січня-лютого 2016 року видано 1 ваучер для зазначеної категорії осіб.

З метою забезпечення тимчасової зайнятості громадян та матеріальної підтримки безробітних проводилися оплачувані громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру, до яких в січні-лютому 2016 року було залучено 775 безробітних.

0 комментариев
02 марта 2021, 10:49
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
На Херсонщину надвигается новый снежный циклон
На Херсонщину надвигается новый снежный циклон
В Укpаине, oжидается сильнoе ухудшение пoгoдных услoвий. Нoвый снежный циклoн Olaf накpoет севеpные, центpальные и южные oбласти. Oб этoм сooбщает пpесс-служба Гoсудаpственнoй службы Укpаины пo чpезв...
01 февраля 12:54
3227
Херсонский нефтеперевалочный комплекс приобрела компания “ОККО”: что это значит
Херсонский нефтеперевалочный комплекс приобрела компания “ОККО”: что это значит
Концерн “Галнафтогаз” (группа ОККО) завершил приобретение контрольной доли ООО “Нафта-трансшипмент” (ранее — ООО “Варуна-Вест”), которое владеет Херсонским не...
02 февраля 17:45
3051
Мария Сахно из Херсонщины получила укол Zolgensma, который стоит 2,5 млн долларов
Мария Сахно из Херсонщины получила укол Zolgensma, который стоит 2,5 млн долларов
Маленькая Мария Сахно из г. Таврийск Каховского района Херсонщины получила укол препарата Zolgensma стоимостью почти 2,5 млн долларов. Об этом в социальной сети “Инстаграм” сообщила мам...
12 февраля 11:27
3001
Студент из Херсона стал чемпионом Украины по боевому самбо
Студент из Херсона стал чемпионом Украины по боевому самбо
Студент Херсонского государственного университета Владислав Савченко стал чемпионом Украины по боевому самбо. Об этом в facebook сообщил ректор Херсонского вуза Александр Спиваковский: — Вла...
08 февраля 19:25
2880