«Разом з командою облдержадміністрації ми дуже хочемо подарувати діткам Херсонщини казку. І почнемо – з 19 грудня, у день Святого Миколая. Ми маємо безліч сюрпризів і подарунків, але не можемо знайти головного героя – самого Святого Миколая. Тож, якщо вам не байдуже, якщо ви маєте акторські здібності, добре володієте комунікаційними навичками з дітьми або просто бачите себе в цій ролі, відгукніться. Телефонуйте за номером +380663472003 (Віталія), розкажіть про свій досвід та готовність провести це свято з маленькими жителями Херсонщини і можливо саме ви станете тим, кого наші діти будуть згадувати ще дуже довго!
Робімо дива разом!»
![Гусев ищет желающих на роль Святого Николая](https://firstregion.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/img_20191212_182735.jpg)
Нагадаємо, що окрім Святого Миколая, Херсонська обласна державна адміністрація розшукує людину, яка зможе очолити новостворену Службу щастя при ОДА і розпочати роботу над тим, щоб зробити херсонців щасливішими. Конкурс на посаду начальника служби щастя, який мав би відбутися сьогодні, 12 грудня 2019 року, перенесли на наступний тиждень – 16-те грудня. Як відомо, крім конкурсного відбору, претенденти проходитимуть перевірку на «детекторі брехні», який нещодавно продемонстрував очільник області Юрій Гусєв.
![Гусев ищет желающих на роль Святого Николая](https://firstregion.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/fb_img_1576166785596.jpg)
Чи буде Святий Миколай також проходити «детектор брехні» в облдержадміністрації не уточнюють.
firstregion.com.ua