Все новости Херсона

Лента новостей
Криминал
Головній фінансистці Херсонщини оголосили підозру
23 февраля 20:05
2814
Головній фінансистці Херсонщини оголосили підозру

Головній фінансистці Херсонщини оголосили підозру

СБУ повідомила про підозру у колабораційній діяльності так званій директорці окупаційного департаменту фінансів Херсонської області Юлії Рассадіній.

Повідомлення про підозру та повістки про виклик Рассадіній опубліковано на сайті Офісу генпрокурора.

До повномасштабного вторгнення рф Рассадіна працювала у департаменті бюджету та фінансів. Про це знаємо з матеріалу херсонського видання 0552.ua, в якому Юлія Рассадіна вказувалась журналістами як дружина керівника інспекції з благоустрою та санітарного стану Херсона Віталія Лисенка.
Фото: Віталій Лисенко / Херсонська міська рада
За даними слідства, фейковий департамент фінансів Херсонської області було утворено 15 червня 2022 року. Юлію Рассадіну за її згодою призначили так званою директоркою цієї окупаційної установи.

Обіймаючи цю так звану посаду, Рассадіна самовільно зайняла службові приміщення в адміністративній будівлі Головного управління Державної казначейської служби України у Херсонській області, за адресою м. Херсон, вул. Старообрядницька, 21. Також вона здійснювала організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції щодо забезпечення роботи бюджетної системи Херсонської області, підконтрольної військам рф.

Крім того, підозрювана стимулювала перехід суб’єктів господарювання Херсонської області на російську систему реєстрації та оподаткування, а також перехід на розрахунки російським рублем.

Також слідчі з'ясували, що не раніше 5 вересня 2022 року Рассадіна погодилась обійняти фейкову посаду так званої заступниці міністра фінансів Херсонської області.

Таким чином, Рассадіна Юлія Миколаївна підозрюється у добровільному зайнятті посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора. Тож Рассадіній інкримінуюється ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України.

За інформацією видання "МОСТ", до 2018 року Рассадіна працювала головною спеціалісткою сектору по утриманню органів місцевого самоврядування бюджетного відділу управління зведеного бюджету та контролю департаменту бюджету і фінансів Херсонської міської ради.
З 2019 року – завідувачка сектора з утримання органів місцевого самоврядування бюджетного відділу управління зведеного бюджету та контролю департаменту бюджету і фінансів Херсонської міської ради.

У 2020 році балотувалася до Херсонської міської та Корабельної районної рад від політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка”. За інформацією наших колег з видання "Чесно" знаємо, що її чоловік балотувався до Херсонської міської ради від тієї ж партії.
За інформацією сервісу YouControl, з червня 2021 по середину лютого 2022 року Віталій Лисенко обіймав посаду директора департаменту міського господарства Херсонської міської ради. З 15 лютого він повторно обіймав посаду  керівника інспекції з благоустрою та санітарного стану Херсона.

29 червня 2022 року журналісти "МОСТу" повідомили, що Лисенка викрали окупанти. Після цього про нього ніякої інформації не публікувалося. Зазначимо, що на момент публікації інформації про викрадення Лисенка його дружина Юлія Рассадіна вже працювала на окупантів.

Правоохоронці продовжують викривати колаборантів, які долучились до створених окупантами незаконних органів влади та фінансових установ. Так, 23 лютого стало відомо про оголошення підозри так званому заступнику голови пенсійного фонду Херсонської області. Маючи певний досвід у сфері пенсійного забезпечення, він здійснював організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції.

30 січня стало відомо про скерування до суду обвинувального акту щодо колишньої завідувачки відділу так званого пенсійного фонду, який окупанти створили на Херсонщині. Представники окупаційної влади доручили підозрюваній розробити положення, структуру та штатний розклад незаконного органу. За їх вказівкою зловмисниця організувала видання відомчих нормативно-правових актів щодо діяльності незаконної структури.

intent.press
0 комментариев
25 марта 2023, 19:02
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
В школах Украины вновь будут преподавать на двух языках
В школах Украины вновь будут преподавать на двух языках
Министерство образования и науки Украины подготовило новшества в системе школьного обучения. Одним их них является преподавание на двух языках для старшеклассников.В прошлые годы во многих школах Укра...
24 марта 04:15
13888
В Украине мобилизуют все больше мужчин: что происходит
В Украине мобилизуют все больше мужчин: что происходит
В Украине постоянно растут темпы мобилизации. В ряды ВСУ призывают все больше мужчин, и на это есть веские причины. Почему же наше войско так отчаянно нуждается в пополнении?На этот вопрос ответил кап...
10 марта 04:02
13776
"Вынимайте деньги из-под матрасов", - финансист объяснил, почему сейчас стоит покупать валюту
"Вынимайте деньги из-под матрасов", - финансист объяснил, почему сейчас стоит покупать валюту
Финансист Сергей Фурса советует украинцам покупать иностранную валюту и пропорционально хранить ее в евро и долларах.Об этом он рассказал в рамках проекта 1+1 "Разговоры о важном"."Мы точно можем сказ...
03 марта 04:00
13594
АТБ опубликовал важную информацию для своих покупателей
АТБ опубликовал важную информацию для своих покупателей
Известная сеть супермаркетов АТБ опубликовала сообщение в котором предупреждает всех своих клиентов о мошенниках, прикрывающихся именем компании. В частности, с начала марта в сети начали активно появ...
10 марта 03:45
11837
В Одессе сообщают, что десятки мужчин насильно удерживают в военкомате: в ТЦК ответили (видео)
В Одессе сообщают, что десятки мужчин насильно удерживают в военкомате: в ТЦК ответили (видео)
В одесских пабликах появилось видео из помещения Малиновского территориального центра комплектации, где, по словам автора, насильно удерживают несколько десятков мужчин, которых мобилизовали прямо с у...
17 марта 14:33
12152
3
В Украине начали отслеживать тех, кто пытается зайти на запрещенные сайты: список
В Украине начали отслеживать тех, кто пытается зайти на запрещенные сайты: список
В Украине с 2 марта отслеживают тех, кто посещает запрещенные сайты.Распоряжением Национального центра оперативно-технического управления сетями телекоммуникаций от 30.01.2023 №67/850 «О внедрении сис...
09 марта 02:02
27652
2
“Москалі, які не ходять до церкви”: чому мешканці Івано-Франківська проти будівництва житла для херсонців
“Москалі, які не ходять до церкви”: чому мешканці Івано-Франківська проти будівництва житла для херсонців
“Насильне введення руського міра й москалів” у Франківську громаду та повсюдне поширення російської мови – ці, та інші, не менш дикі доводи висунули місцеві активісти і жителі сіл Хриплин та Микитинці...
18 марта 03:15
756
2
После потери Россией Крыма произойдут две важные вещи, – американский генерал
После потери Россией Крыма произойдут две важные вещи, – американский генерал
Генерал-лейтенант вооруженных сил США в отставке Бен Ходжес настаивает, что освобождение Крыма будет решающим моментом в войне Украины с Россией. Потеря Кремля контроля над Крымом приведет к неотврати...
06 марта 03:17
1513
1