Все новости Херсона

Общество
Фото-виставка "сонячних" дітей у Херсоні продовжена
05 апреля 13:00
111
Фото-виставка "сонячних" дітей у Херсоні продовжена

Фото-виставка "сонячних" дітей у Херсоні продовжена

Відучора і до травневих свят соціальна фотовиставка "Сонячні діти. Перший дотик" експонується на другому поверсі музично-драматичного Театру ім. М. Куліша.

Нагадаємо, соціальний фотопроект "Сонячні діти" під девізом "Я - дитина, я - не синдром Дауна!" стартував у Херсоні у березні минулого року.

Цьогоріч до Міжнародного дня людини з синдромом Дауна, який відзначався 21 березня, виставка експонувалася у Виставковій залі Херсонської організації спілки художників України. Відкриття експозиції відбулося 14 березня при великій кількості гостей та засобів масової інформації.

«За тиждень експозиції виставку переглянуло багато глядачів, та не всі не байдужі до цієї теми херсонці встигли зробити це. Тому нашою командою спільно з генеральним директором театру Олександром Книгою було прийнято рішення продовжити експозицію на території театру.

Робити добрі справи так чудово! Дехто не може зрозуміти мотивації, шукає підводне каміння та приховану вигоду добродійників. А вигода одна: зробити навколишній світ кращим. Не тільки для себе. Без перебільшення», - пише у Фейсбук автор фоторобіт Олександр Андрющенко.

0 комментариев
10 декабря 2022, 11:57
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают