Щасливий старт

Экономика


Електронні сервіси служби зайнятості – швидко, зручно, просто!

Просмотров: 281

18 Марта, 12:18


Електронні сервіси з надання послуг для учнівської молоді, роботодавців та шукачів роботи працюють у службі зайнятості з 2018 року. У залежності від потреб клієнта доступні відповідні онлайн-сервіси «Платформа з профорієнтації і розвитку кар'єри», «Електронний кабінет роботодавця» і «Електронний кабінет безробітного».

Про своєрідну «електронну службу зайнятості» розповідали фахівці Херсонського обласного центру зайнятості.

«Платформа Державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри створена для надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі, - коментує заступник начальника відділу організації профорієнтації О.Желєзна. - Зареєстрованому користувачу надається можливість безкоштовно продіагностувати власні схильності, здібності, краще зрозуміти свої професійні інтереси. Для сучасної молоді цей сервіс зручний та корисний, більше 1100 користувачів вже пройшли тестування на Платформі».

За словами начальника відділу організації надання послуг роботодавцям Н.Лєсної роботодавці Херсонщини можуть звітувати службі зайнятості в режимі онлайн завдяки сервісу «Електронний кабінет роботодавця», цим сервісом скористалось майже 2500 підприємств.

«Це персональне автоматизоване робоче місце, працювати в якому роботодавець може з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет, а також з мобільного телефону на базі програмного забезпечення Android та Apple», - зазначила пані Наталя.

Насамперед керівник має змогу переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, що зареєстровані в центрі зайнятості, історію направлень центром зайнятості працівників, виконання договорів на громадські та на роботи тимчасового характеру, здійснити добір працівників шляхом перегляду резюме. Також передбачена можливість подання відповідних звітів. І це дійсно працює, адже є економія часу та постійний зв’язок.

Значно розширює можливості самообслуговування безробітних «Електронний кабінет безробітного». «За допомогою цього сервісу зареєстрований безробітний має можливість створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливості професійного навчання, - розповідає начальник відділу сприяння працевлаштуванню Тетяна Загоруйко. - Крім зазначених послуг, є можливість переглядати дати відвідування центру зайнятості, записатися на заходи, що зацікавили, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю».

Отримати доступ до цих сервісів дуже просто. Для цього клієнтам служби зайнятості необхідно звернутись до центру зайнятості, де допоможуть авторизуватися на web-сайті Херсонського обласного центру зайнятості.Читайте также:


Новости партнеров

Комментарии

Комментариев 0

17.06 2019, 1:33

Лента новостей
Больше новостей


В Херсоне на детской площадке рухнули бетонные плиты

Херсонец, который называет себя в соцсети Сергей…

Если будут требовать деньги за томограф, обращайтесь ко мне, - Короленко херсонцам

Мы сообщали, что что Херсонский облонкодиспансер получил линейный медицинский…

Херсонский медицинский центр калечит людей?

Бывает, что в частных клиниках у пациента обнаруживают десяток болезней.…

Еще один источник сообщил, кто будет губернатором Херсонщины

Мы сообщали, что кандидат в нардепы Давид Арахамия в эфире "Радио.…

В Херсоне спорщик несколько раз выстрелил в оппонента из ружья

Сегодня, 14 июня, утром в Херсоне в Днепровском районе произошла…


Цифра недели
2,3 тыс.
Стільки вакансій укомплектовано Херсонською обласною службою зайнятості з початку року

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"
X
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей вместе с KhersonDaily!