Все новости Херсона

Лента новостей
Политика
До голови ОДА може звернутися кожен
26 января 09:31
3
До голови ОДА може звернутися кожен

До голови ОДА може звернутися кожен

Процес запровадження електронних адміністративних послуг для населення продовжуется. Так, ззавдяки проекту iGov на Херсонщині з 26 січня 2016 року з’явилась можливість відправляти звернення до голови обласної державної адміністрації.

Для відправлення звернення потрібно перейти на портал надання електронних державних послуг iGov.org.ua, та війти в систему через BankID (Інтернет-банку) або через електронно-цифровий підпис (наприклад, ЕЦП податкової, мінюсту та ін.). Потім заповнити форму , додати контактні дані, email, телефон, адресу. Незабути вказати тему і звичайно сам текст звернення.

Також можна відправити пропозицію чи скаргу голові ОДА. Та вибирати якою формою ви хочете отримати результат звернення на email чи поштою.

Довідка.

iGov.org.ua – інноваційний проект, покликаний перевести 100% державних послуг України в електронний вигляд. Автори проекту переконані, що завдяки iGov вдасться знизити корупцію та зробити взаємини громадян і держави більш прозорими і чесними.

Пряма перевага Проекту iGov полягає в тому, що абсолютно всі напрацювання надаються відповідним державним органам безкоштовно. Команда порталу постійно розроблює нові алгоритми до існуючих державних послуг та стрімко наповнює ресурс новими, які вже можна отримувати «онлайн» за посиланням https://igov.org.ua/.

iGov.org.ua реалізується силами волонтерів, метою яких є переведення усіх державних послуг в електронну форму. На порталі вже реалізовано більше 200 державних послуг, а до кінця року планується всі послуги перевести в електронний вигляд (отримання різноманітних довідок, виписок, дозволів, ліцензій, субсидій, паспортів та багато іншого). Проект підтримують Адміністрація Президента, Кабінет Міністрів і всі профільні відомства. Усі послуги реалізуються в рамках законодавства.

0 комментариев
20 января 2021, 09:24
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
Смертельное ДТП на Херсонщине: авто разорвало пополам
Смертельное ДТП на Херсонщине: авто разорвало пополам
Сегодня, 14 января, около 14:00 на выезде из Берислава в Херсонской области произошло ДТП с пострадавшими. По данным отдела коммуникации полиции Херсонской области, полицейские предварительно установ...
14 января 13:58
2410
Жителей Херсонщины предупреждают об оползнях на склонах Днепра
Жителей Херсонщины предупреждают об оползнях на склонах Днепра
Площади подтопления в Херсоне сократились, однако на склонах Днепра могут быть оползни. Об этом говорится в официальной информации Херсонского городского совета в программе “Экология”. Со...
23 декабря 17:51
2221
Новый Apple iPhone 12: краткий обзор смартфона
Новый Apple iPhone 12: краткий обзор смартфона
Смартфон iPhone 12 оснастили самым компактным корпусом из Pro-линейки и самым мощным процессором Apple A14 Bionic. Это мощный и высокотехнологичный девайс в знакомом дизайне. Классический дизайн, выс...
28 декабря 16:20
1809
Преимущества и недостатки самого дешевого смартфона от Apple
Преимущества и недостатки самого дешевого смартфона от Apple
Модель смартфона iPhone SE отличается самой доступной ценой. Она почти на треть дешевле, чем 11 версия. Внешне устройство практически неотличимо от 8 модели, но с более мощной начинкой. В первую очере...
23 декабря 15:10
1798