Все новости Херсона

Лента новостей
Общество
Держрибінспекцію забезпечать усім необхідним! Путілов особисто цим займеться
07 апреля 13:19
49
Держрибінспекцію забезпечать усім необхідним! Путілов особисто цим займеться

Держрибінспекцію забезпечать усім необхідним! Путілов особисто цим займеться

Сьогодні  в приміщенні Херсонської обласної державної адміністрації відбувся терміновий брифінг за участі першого заступника Держрибагенства України Гвозденко Павла Валерійовича, першого заступника голови ОДА Січової Валентини Іванівни, голови Херсонської облради Путілова Андрія Станіславовича та чиновників міста.

Справа в тому, що вчора вночі Держрибінспекція на чолі з Павлом Валерійовичем спіймали 3 човна з браконьєрами, що займались незаконною ловлею риби.

«Спочатку ми помітили підозрілі 6 човнів, які ніби шукали щось, коли ми пропливли трохи ближче, то 3 з цих човнів почали від нас тікати. Ми почали погоню за тим, що був ближче, один з наших співробітників стрибнув на човен втікачів та змусив їх зупинитись. Другий човен зупинив я, і третій нам разом вдалося також наздогнати», - говорить перший заступник Держрибагенства України.

Зі слів Гвозденка, інші 3 катери зникли, тому не зрозуміло, чи причетні вони до браконьєрства, чи ні.

Втікачі завдали збиток приблизно на 80 тис. грн. і як стало відомо, таке правопорушення вони вчиняють не вперше, тому за скоєне понесуть кримінальну відповідальність.

За останні 3 місяці на Херсонщині відбулось дуже багато випадків браконьєрства, тому з цим потрібно боротись.

«Так, звичайно, ми не можемо повністю в один момент заборонити виловлю риби, адже для багатьох, а особливо населених пунктів це головний вид доходу, – коментує Павло Валерійович, - Тому я гадаю, необхідно самих людей залучати до охорони природи»

Аби побороти браконьєрство агентство  створює Всеукраїнські «Організовані штаби», куди після проходження конкурсу можуть бути зараховані усі бажаючі. 

Це гарна можливість і для людей, і для самої країни. Штаби перевірятимуть човни на браконьєрства, виловлену рибу на легальність та слідкуватимуть за річним пересуванням судів.

В Херсоні вже може бути запущена ця програма, але не вистачає кошт. Цим пообіцяв зайнятись Андрій Путілов:

«Щодо питання техніки та обладнання можна не перейматись, я обіцяю, що забезпечу Рибінспекцію усім необхідним, головне, щоб робота була якісною».

0 комментариев
25 февраля 2021, 02:04
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
Топ-3 самых популярных блендеров Bosch
Топ-3 самых популярных блендеров Bosch
Бренд Bosch у всех на слуху. Он ассоциируется строго с качеством, надежностью и долговечностью, впрочем как и большая часть товаров с надписью made in Germany. Компания была создана 15 ноября 1886 год...
26 января 10:28
4188
Херсонскому актеру назначили пожизненную государственную стипендию
Херсонскому актеру назначили пожизненную государственную стипендию
Актеру драматического театра предоставили пожизненную государственную стипендию. Об этом рассказали на странице Херсонского театра имени Николая Кулиша. — Поздравляем народного артиста Украины,...
02 февраля 16:46
3917
Чем руководствоваться, выбирая LEGO
Чем руководствоваться, выбирая LEGO
Вам надоело покупать игрушки, которые развлекают ваших детей всего полчаса? Или вы взрослый человек, который хочет чего-то весёлого и творческого, чтобы занять себя? Отличный выбор – LEGO, ведь...
27 января 13:42
3400
Весной подорожают продукты: от чего придется отказаться
Весной подорожают продукты: от чего придется отказаться
Эксперты прогнозируют рост цен на повседневные для рациона продукты. Весной в Украине существенно подорожают зерновые продукты, овощи и фрукты. Инфляция в этот период составит 7-8%. Такую ситуацию п...
02 февраля 16:34
2750