Аналитика


Безробіття вже не є проблемою для херсонської молоді

11 Ноября, 23:45

: 1022


Безробіття вже не є проблемою для херсонської молоді

Безробіття вже не є проблемою для херсонської молоді

Днями пройшла  презентація результатів дослідження проблем молоді на етапі переходу від навчання до стабільної роботи «Перехід на ринок праці молоді». Про висновки роботи доповідала координатор групи «Work4Youth» Міжнародної Організації Праці (МОП) Сара Елдер.
«Якщо говорити про показники безробіття молоді, то можна побачити, що в Україні цей показник становить 11,6% від загальної кількості молодих українців. Це нижче, ніж загалом для ЄС і значно нижче, ніж середнє значення цього показника для інших країн цього регіону [Східної Європи і Центральної Азії], – 25, 5 %. Тут Україна, як ми бачимо, показує загалом непоганий результат», – сказала Елдер.

Вона зауважила: якщо об’єднати молодих людей, які мають непостійну зайнятість, є незайнятими, безробітними, неактивними на ринку праці та не навчаються, то такий показник – негативного невикористання робочої сили – буде становити 38 відсотків від усієї кількості молодих людей в Україні. За її словами, цей показник загалом нижчий, ніж у країнах Балканського регіону.

«Понад 51 відсоток української молоді знайшли собі роботу до досягнення 25 років», – підкреслив старший спеціаліст з питань зайнятості в субрегіональному бюро МОП у Будапешті Маурісіо Дірксенкс. Він також уточнив, що в Україні наразі рівень самозайнятості та підприємництва серед молоді є досить низьким – 8 відсотків.

«Хочу наголосити, що зараз є велика необхідність працювати з молоддю на ринку праці. Безумовно, обмеження потенціалу молоді та її розвитку для отримання належного досвіду і гідного доходу буде значно погіршувати ситуацію із зайнятістю молоді. Якщо ми не будемо працювати з усіма цими викликами і проблемами, то вони призведуть до дуже негативних наслідків на ринку праці», – резюмував Дірксенкс.

Дані дослідження проблем української молоді на етапі переходу від навчання до стабільної роботи «Перехід на ринок праці молоді» наведені за 2015 рік. Цей проект був реалізований Українським центром соціальних реформ (UCSR) та Інститутом демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України за підтримки Міжнародної організації праці, наданої в межах спільного з Фондом МастерКард етапу проекту «Work4Youth».

Результати цього дослідження були наведені для України в порівнянні з 8 країнами регіону Східної Європи та Центральної Азії і також у порівнянні з країнами ЄС. У рамках програми цього проекту провели 53 дослідження в 34 країнах світу.

Читайте также:


Комментарии

Комментариев 0

01.04 2020, 22:55
Скидка 50% на все курсы Wezom.academy
Status - твоя надійна інвестиція у комфорт, безпеку та естетичність
Гелевые и воздушные шарики

Лента новостей
Все новости
Больше новостей

Инфографика


В Херсоне презентовали «Степову симфонію»

В Херсонской областной библиотеке имени Гончара презентовали…

На Херсонщине пропала девушка

Скадовское отделение полиции разыскивает несовершеннюю Ковалеву Кристину…

Показання за газ тепер можна повідомляти через Інтернет

За інформацією прес-служби «Херсонгаз», контрольні показання із газових лічильників тепер…

Мошенникам удалось "втюхать" жителю Херсонщины виртуальный ноутбук

В Бериславское отделение полиции обратился 28-летний мужчина. Он рассказал, что…

Миша Романова рассказала правду о своих отношениях с Максом Барских

Певица из Херсона и экс-участница группы “ВИА Гра“ Миша Романова…

Цифра недели
2,3 тыс.
Стільки вакансій укомплектовано Херсонською обласною службою зайнятості з початку року

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"
X
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей вместе с KhersonDaily!