Лента новостей
Криминал
Анастасію Андросенко з села Шевченка на Херсонщині за проведення «референдуму» засудили на десять років тюрми з конфіскацією майна
Анастасію Андросенко з села Шевченка на Херсонщині за проведення «референдуму» засудили на десять років тюрми з конфіскацією майна
28-річна Анастасія Андросенко з села Шевченка Скадовської міської громади Херсонської області у вересні 2022 року добровільно організовувала окупаційний «референдум» і займалась фальсифікацією результатів голосування. Вона бере активну участь у пропагандистських заходів російських загарбників, а зараз викладає в окупаційній школі. За скоєні злочини Великоолександрівський районний суд Херсонщини 25 грудня заочно визнав її винною в колабораційній діяльності.
Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань.
Суд встановив, що Андросенко Анастасія Віорелівна, 29 квітня 1996 р. н., уродженка і мешканка села Шевченка Скадовського району Херсонщини, добровільно взяла участь в організації та проведенні незаконного «референдуму» в рідному селі у вересні 2022 року. Вона агітувала земляків брати в ньому участь і займалась фальсифікацією результатів голосування.
Після незаконного «референдуму» Анастасія Андросенко продовжує працювати на ворога так званою вчителькою хімії в захопленій школі села Шевченка. У вироку суду також йдеться, що вона продовжує активну пропагандистську діяльність на боці окупантів і бере участь у різноманітних проросійських заходах.
Численні свідки розповіли, що Анастасія Андросенко завзято працювала на окупаційному «референдумі» секретарем так званої дільничної виборчої комісії, публічно агітувала за Росію. Проросійську позицію займає вся родина колаборантки. Анастасія Андросенко активно співпрацює з представниками окупаційної адміністрації і російськими військовими.
Анастасія Андросенко, колаборантка. Фото з соцмережСуд заочно визнав жінку винною в колабораційній діяльності за ч.5 ст.111-1 КК України. Вирок – десять років позбавлення волі з конфіскацією всього майна та забороною протягом 15 років обіймати посади в органах влади і займатися діяльністю, яка пов’язана з наданням публічних послуг.
Вирок суду ще не набрав законної сили.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Убивали на глазах у девушек: на Херсонщине посреди улицы нашли мертвым военного
«Дипломи» в окупації отримувати не складно
Полиция ищет двух братьев-предполагаемых организаторов громкого убийства в Херсоне
Братьев Кальченко, которых разыскивали за организацию убийства херсонского бизнесмена, нашли мертвыми - СМИ
Херсонский коллаборант Кирилл Стремоусов получил подозрение в госизмене
В Херсонской области военные рф расстреляли детей, которые снимали их технику
Читайте также:
Читают
/
Обсуждают
Держпродспоживслужба вимагає пояснень від херсонської блогерки через відео в TikTok
Головне управління Держпродспоживслужби у Херсонській області вимагає пояснення від блогерки з Херсона Анастасії Вербовської через відео у TikTok, у якому вона рекламувала власну кавʼярню.
Про це б...
Как бороться с демпингом конкурентов: 5 стратегий для e-commerce 2026
Как бороться с демпингом конкурентов — это вопрос, который всё чаще возникает у владельцев интернет‑магазинов в Херсоне и по всей Украине. Демпинг — это когда конкуренты намеренно устанавл...
У Путіна розглядали можливість відставки Сальдо
В адміністрації президента РФ Володимира Путіна збирались звільнити окупаційного губернатора Херсонщини Володимира Сальдо, але поки відставку начебто відклали.
Про це пишуть проросійські псевдоопоз...
37-річний херсонець, який потрапив сьогодні під російський обстріл, помер у лікарні
Попри засилля лікарів, 37-річний херсонець, який потрапив під обстріл у Корабельному районі Херсона, помер у лікарні.
Про це повідомили у соціальних мережах Херсонської МВА.
Травми, які він отри...