Экономика


61 суб’єкт господарювання розглянуто на комісіях з питань легалізації виплати заробітної плати

15 Июня, 10:31

: 553


61 суб’єкт господарювання розглянуто на комісіях з питань легалізації виплати заробітної плати

61 суб’єкт господарювання розглянуто на комісіях з питань легалізації виплати заробітної плати

Легалізація  трудових відносин та заробітної плати на сьогодні не втрачає своєї актуальності під час працевлаштування громадян. Значна частина роботодавців усвідомлюють її важливість і працюють у законодавчому полі. Але є й такі, які намагаються отримати якомога більший прибуток, ухиляючись від сплати податків, використовуючи працю громадян без належного оформлення трудових відносин.

Форми нелегальних трудових відносин можуть бути різними, зокрема: використання праці з громадянами без укладення трудових договорів; встановлення працівникам неповного робочого дня або тижня з оплатою пропорційно відпрацьованого часу за умови їх фактичної повної зайнятості; встановлення для працівників “безкоштовного” випробувального терміну; виплата зарплати “в конверті” при легальному працевлаштуванні. Тому під час працевлаштування слід врахувати, що оформлення трудових відносин в законодавчо встановленому порядку і офіційне отримання заробітної плати - це державний захист від незаконного звільнення, безпечні і здорові умови праці, гарантоване право на відпочинок.

На даний час захист прав застрахованих осіб є одним із важливих напрямків роботи Херсонського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Херсонської області. Так, фахівцями управління в поточному році проведено інформаційно-роз’яснювальні заходи з питань легалізації трудових відносин, додержання роботодавцями законодавства про оплату праці, залежності страхового стажу та соціальної захищеності  громадян від повноти сплати єдиного внеску,  а саме: висвітлено 34 матеріали на радіо та телебаченні, в друкованих ЗМІ розміщено 5 статей та Інтернет виданнях - 44 інформації, проведено 252 зустрічі в трудових колективах, розповсюджено 4100 буклетів та листівок серед мешканців міста, ініційовано проведення 5 флешмобів серед молоді.

Для управління  Пенсійного фонду легалізація заробітної плати є одним з резервів наповнення бюджету, кошти якого витрачаються на фінансування пенсій. Застосовування окремими платниками нелегальних схем  виплати заробітної плати  призводить до скорочення надходжень до бюджету Пенсійного фонду, перешкоджає проведенню соціальних реформ та негативно впливає на добробут кожного мешканця нашого міста.

Для цього  робочими групами з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення, в яких беруть участь спеціалісти управління Фонду, з початку року  проведено 41 рейд, під час яких обстежено 360 суб’єктів господарювання, виявлено 21 особу без належного оформлення трудових відносин. За інформаціэю  управління Фонду 61 суб’єкт  господарювання  розглянуто на комісіях з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення стосовно виплати заробітної плати працівникам на рівні або менше мінімальної .

Херсонське об’єднане управління Пенсійного фонду України Херсонської області  в черговий раз  звертається до  громадян, які прагнуть бути соціально захищеними та впевненими у завтрашньому дні, – вимагайте від своїх роботодавців дотримання  законодавства при працевлаштуванні та нарахуванні заробітної плати, не погоджуйтесь на виплату заробітної плати в “конвертах”.

Джерело: Прес-служба міськради

Читайте также:

Новости партнеров

Комментарии

Комментариев 0

14.07 2020, 1:20
Status - твоя надійна інвестиція у комфорт, безпеку та естетичність
Аграрно-економічний університет
Я чесна Чаплинка

Лента новостей
Все новости
Больше новостей

Инфографика


В Херсоне презентовали «Степову симфонію»

В Херсонской областной библиотеке имени Гончара презентовали…

На Херсонщине пропала девушка

Скадовское отделение полиции разыскивает несовершеннюю Ковалеву Кристину…

Показання за газ тепер можна повідомляти через Інтернет

За інформацією прес-служби «Херсонгаз», контрольні показання із газових лічильників тепер…

Мошенникам удалось "втюхать" жителю Херсонщины виртуальный ноутбук

В Бериславское отделение полиции обратился 28-летний мужчина. Он рассказал, что…

Миша Романова рассказала правду о своих отношениях с Максом Барских

Певица из Херсона и экс-участница группы “ВИА Гра“ Миша Романова…

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"
X
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей вместе с KhersonDaily!