Все новости Херсона

Лента новостей
Аналитика
1300 херсонців уже отримали свої пластикові паспорти
06 марта 14:28
28
1300 херсонців уже отримали свої пластикові паспорти

1300 херсонців уже отримали свої пластикові паспорти

Нагадаємо, з 2016 року громадянам України почали оформлювати паспорт європейського зразка.

Новий документ виготовляється у формі пластикової картки та наразі, згідно з законодавством, оформлюється лише 16-річним особам, які документуються вперше.

До підрозділів міграційної служби Херсонщини щодня звертаються юні хлопці та дівчата, які хочуть отримати паспорт громадянина України.

Дехто з них особливо поспішали, щоб вчасно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО), у такому випадку документ оформлювався в терміновому режимі.

Нагадаємо й про те, що в області оформити паспорт-картку можна в 14 територіальних підрозділах міграційної служби - в Суворовському, Комсомольському , Дніпровському районних відділах Херсона , Новотроїцькому, Цюрупинському, Генічеському, Каланчацькому, Чаплинському, Скадовському, Голопристанському, Великоолександрівському, Бериславському, Каховському, районних секторах та Новокаховському міському секторі.

Увага, громадянам, місце проживання яких зареєстровано в зазначених районах , по досягненню 16-річного віку оформлюватиметься паспорт винятково у формі картки.

Наразі 8 районів області, де поки що немає необхідного обладнання, продовжують видавати 16-річних особам паспортами-книжечками, які також є чиним. Це Білозерський, Іванівський, Нижньосірогозький, Великолепетиський, Верхньорогачицький, Високопільський, Горностаївський та Нововоронцовський.

В зв'язку з тимчасовою окупацією території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, міграційна служба Херсонського краю надає адміністративні послуги громадянам, які проживають на території півострова.

Надання адміністративних послуг даній категорії осіб здійснюються за місцем їх звернення. Впродовж 2015 року кримчанам надали понад 19 тисяч адміністративних послуг, - повідомляї прес-служба управління міграційної служби в області.

0 комментариев
11 мая 2021, 20:43
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
Стало известно для учеников каких классов продлится “дистанционка”
Стало известно для учеников каких классов продлится “дистанционка”
Об этом сообщил в социальной сети “Фейсбук” депутат Каховского городского совета Михаил Гончар: "Внимание родителям и учащимся! Только что областной комиссией по чрезвычайным ситуациям бы...
15 апреля 18:20
3140
Убийца 7-летней Маши Борисовой покончил с собой в следственном изоляторе Херсона
Убийца 7-летней Маши Борисовой покончил с собой в следственном изоляторе Херсона
Сегодня, 23 апреля, в следственном изоляторе Херсона покончил с собой 62-летний житель села Счастливое, который был арестован по подозрению в изнасиловании и убийстве 7-летней Маши Борисовой (расследо...
23 апреля 11:34
1878
Херсонцам вернули имущество стоимостью более миллиарда гривен
Херсонцам вернули имущество стоимостью более миллиарда гривен
Peчь oб имущecтвeннo-xoзяйcтвeннoм кoмплeкce нeкoгдa кpупнeйшeгo в Eвpoпe Xepcoнcкoгo xлoпчaтoбумaжнoгo кoмбинaтa (XБK). Boзpoждaть ткaцкoe пpoизвoдcтвo, думaю, здecь никтo нe coбиpaeтcя: ceгoдня oт...
12 апреля 17:55
1661
Завтра Владимир Зеленский посетит Херсон
Завтра Владимир Зеленский посетит Херсон
Завтра, 27 апреля, в Херсон приедет Президент Украины Владимир Зеленский. Об этом в социальной сети "Фейсбук" сообщил херсонский политик Виталий Богданов:"#АГН завтра #вХерсоні Президент". Друго...
26 апреля 10:59
1646