Все новости Херсона

Лента новостей
Экономика
Концесіонера для порту "Херсон" виберуть на цьому тижні
20 января 16:20
39
 Концесіонера для порту "Херсон" виберуть на цьому тижні

Концесіонера для порту "Херсон" виберуть на цьому тижні

Компанію-переможця у концесійному конкурсі у морському торговому порту "Херсон" конкурсна комісія визначить до кінця поточного тижня. Про це повідомив в.о. глави Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс в інтерв'ю Інтерфакс-Україна, передає БізнесЦензор.

"По обом пілотним проектам у портах "Ольвія" і "Херсон" завершено прийом заявок, визначені інвестори, які допущені до участі у конкурсі. На цьому тижні стане відомо, яка компанія зробила найбільш вигідну пропозицію для держави і розвитку держстівідора в порту "Херсон". Стосовно "Ольвії" комісія визначить переможця до кінця січня", - повідомив Вецкаганс.

До того ж він зазначив, що вже готується документація щодо концесійних проектів у портах "Бердянськ", "Одеса", "Чорноморськ" і "Південний". 

"Це той шлях, який вже пройшли майже всі у Чорному морі. Україні також необхідно завершити вихід держави зі стивідорної діяльності та займатися тільки розвитком стратегічної інфраструктури", - вважає в.о. глави АМПУ.

Про початок конкурсів з пілотними проектами концесії у портовій галузі уряд оголосив 12 вересня 2019 року. З переможцем кожного конкурсу буде укладено договір, сторонами якого стануть Мінінфраструктури, АМПУ, компанія-переможець конкурсу, а також підприємство (SPV, так звана "проектна компанія"), яке буде створено і зареєстровано переможцем конкурсу в Україні для реалізації проекту.

ТЕО пілотних проектів були розроблені консорціумом міжнародних консультантів, сформовані ЄБРР і IFC. При підготовці ТЕО було проведено системний аналіз ринку, виконані фінансова, технічна, екологічна та юридична експертизи. Крім того, відбулися зустрічі з потенційними вітчизняними та зарубіжними приватними партнерами з метою врахування їх пропозицій щодо реалізації проектів.

Серед компаній, які подали заявки на участь у конкурсі з "Херсону" - Busserk Liman Isletme Loj (Туреччина), ТОВ "Спеціальна компанія Морський порт Херсон" (консорціум "Аскет Шиппінг" і "Глобал Грейн", Україна), ТОВ "Рісоіл- Херсон"(консорціум" Петро Ойл енд Кемикалс" і AT RISOIL, Грузія і Швейцарія), а також ТОВ "Укрморпорт"(Україна).

Конкурсні пропозиції на участь у конкурсі по "Ольвії" подали компанія QTerminals (Катар) і об'єднання ТОВ "Морське агентство" Пітерс "і ТОВ "Протті-газолін" (обидва - Миколаїв).

Новости Херсона
экономика
0 комментариев
19 июня 2021, 14:58
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
В Херсоне на неделю закроют самый оживленный железнодорожный переезд
В Херсоне на неделю закроют самый оживленный железнодорожный переезд
Городские власти областного центра готовят проект капитального ремонта железнодорожного переезда с Таврического.Об этом сообщил советник мэра Юрий Стельмашенко.— Так что готовьтесь, летом на нед...
07 июня 14:10
2996
На Херсонщине у мужчины во время прыжка не раскрылся парашют
На Херсонщине у мужчины во время прыжка не раскрылся парашют
Инцидент произошел вблизи Каховки. Об этом сообщает издание "Каховская Заря".По словам очевидцев во время прыжка у мужчины не раскрылся парашют. Однако на помощь пришел запасной парашют, который...
07 июня 11:10
2936
На Херсонщине пронесся торнадо: повреждены крыши домов, повалены деревья
На Херсонщине пронесся торнадо: повреждены крыши домов, повалены деревья
В с.Ушкалка Верхнерогачикской территориальной общины накануне пронесся торнадо, которое запечатлели местные жители. В результате ураганного ветра повреждены заборы, крыши нескольких домов и повален...
25 мая 14:56
1946
B Xepcoнe нa пoжape в мнoгoэтaжкe пoгиблa пoжилaя ceмeйнaя пapa
B Xepcoнe нa пoжape в мнoгoэтaжкe пoгиблa пoжилaя ceмeйнaя пapa
B Xepcoнe вчepa, 27 мая, oкoлo пoлoвины вocьмoгo утpa cпacaтeлям Kopaбeльнoгo paйoнa cooбщили o пoжape в мнoгoквapтиpнoм дoмe нa улицe Apктичecкoй. Пpибывшиe нa мecтo пpoиcшecтвия кopaбeльн...
28 мая 13:49
1857