Все новости Херсона

Лента новостей
Экономика
Концесіонера для порту "Херсон" виберуть на цьому тижні
20 января 16:20
17
 Концесіонера для порту "Херсон" виберуть на цьому тижні

Концесіонера для порту "Херсон" виберуть на цьому тижні

Компанію-переможця у концесійному конкурсі у морському торговому порту "Херсон" конкурсна комісія визначить до кінця поточного тижня. Про це повідомив в.о. глави Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс в інтерв'ю Інтерфакс-Україна, передає БізнесЦензор.

"По обом пілотним проектам у портах "Ольвія" і "Херсон" завершено прийом заявок, визначені інвестори, які допущені до участі у конкурсі. На цьому тижні стане відомо, яка компанія зробила найбільш вигідну пропозицію для держави і розвитку держстівідора в порту "Херсон". Стосовно "Ольвії" комісія визначить переможця до кінця січня", - повідомив Вецкаганс.

До того ж він зазначив, що вже готується документація щодо концесійних проектів у портах "Бердянськ", "Одеса", "Чорноморськ" і "Південний". 

"Це той шлях, який вже пройшли майже всі у Чорному морі. Україні також необхідно завершити вихід держави зі стивідорної діяльності та займатися тільки розвитком стратегічної інфраструктури", - вважає в.о. глави АМПУ.

Про початок конкурсів з пілотними проектами концесії у портовій галузі уряд оголосив 12 вересня 2019 року. З переможцем кожного конкурсу буде укладено договір, сторонами якого стануть Мінінфраструктури, АМПУ, компанія-переможець конкурсу, а також підприємство (SPV, так звана "проектна компанія"), яке буде створено і зареєстровано переможцем конкурсу в Україні для реалізації проекту.

ТЕО пілотних проектів були розроблені консорціумом міжнародних консультантів, сформовані ЄБРР і IFC. При підготовці ТЕО було проведено системний аналіз ринку, виконані фінансова, технічна, екологічна та юридична експертизи. Крім того, відбулися зустрічі з потенційними вітчизняними та зарубіжними приватними партнерами з метою врахування їх пропозицій щодо реалізації проектів.

Серед компаній, які подали заявки на участь у конкурсі з "Херсону" - Busserk Liman Isletme Loj (Туреччина), ТОВ "Спеціальна компанія Морський порт Херсон" (консорціум "Аскет Шиппінг" і "Глобал Грейн", Україна), ТОВ "Рісоіл- Херсон"(консорціум" Петро Ойл енд Кемикалс" і AT RISOIL, Грузія і Швейцарія), а також ТОВ "Укрморпорт"(Україна).

Конкурсні пропозиції на участь у конкурсі по "Ольвії" подали компанія QTerminals (Катар) і об'єднання ТОВ "Морське агентство" Пітерс "і ТОВ "Протті-газолін" (обидва - Миколаїв).

Новости Херсона
экономика
0 комментариев
05 марта 2021, 15:55
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
Яйца по 40 гривен, яблоки — по 60: почему в Украине снова дорожает еда и как вырастут ценники
Яйца по 40 гривен, яблоки — по 60: почему в Украине снова дорожает еда и как вырастут ценники
В Украине снова начала дорожать еда. Буквально за последние пару недель в отечественных магазинах подорожали овощи, фрукты, яйца. Готовятся переписывать ценники отечественные хлебопекарни — хлеб...
03 февраля 15:55
3806
Студент из Херсона стал чемпионом Украины по боевому самбо
Студент из Херсона стал чемпионом Украины по боевому самбо
Студент Херсонского государственного университета Владислав Савченко стал чемпионом Украины по боевому самбо. Об этом в facebook сообщил ректор Херсонского вуза Александр Спиваковский: — Вла...
08 февраля 19:25
3355
Где в Херсоне бесплатно сдать тест на COVID-19?
Где в Херсоне бесплатно сдать тест на COVID-19?
Пройти тестирование методом ИФА на коронавирус в Херсоне можно бесплатно – для этого нужно стать донором крови. Кровь всех доноров обязательно проверяют на коронавирус. Об этом сообщает источник...
05 февраля 17:27
2831
Компания ATL: быстрая и качественная замена прокладки ГБЦ
Компания ATL: быстрая и качественная замена прокладки ГБЦ
Дорогостоящий ремонт может потребоваться автомобилю не только по причине попадания в ДТП, но и потому, что владелец своевременно не устранил небольшую неисправность. Так, поломка такой детали, как про...
15 февраля 08:26
2795