Все новости Херсона

Лента новостей
Политика
$ 100 млн за воду для Криму
07 февраля 20:17
170
 $ 100 млн за воду для Криму

$ 100 млн за воду для Криму

Юрист-міжнародник, екс-представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабин припустив, що на виїзному засіданні Комітету Верховної Ради з прав людини, яке пройде поблизу адміністративного кордону Криму, може бути прийнято рішення про відновлення водопостачання анексованого півострова:

"Не треба мати великого розуму, щоб зрозуміти, навіщо це"

Так, окупаційна влада анексованого Росією Криму заявила, що Сімферополь забезпечений водою максимум на 100 днів. На півострові розглядають можливість введення подачі води за графіком і використання води вдруге.

Крім того, зараз Крим входить в п'ятирічку "сухих" років. Так вийшло, що на початку окупації Крим по кліматичному циклу мав кілька "водних" років, але вони закінчились.

Якщо Україна буде займати "жорстку" позицію - це реально може привести до деокупації Криму у найближчий час, адже у окупантів не буде інших шляхів.

Проте, на жаль, є ризики, що такої позиції не буде: росіяни завжди пропонували шалені гроші за відкриття Північно-Кримського каналу. За часів попереднього президента називалася сума в сотню мільйонів доларів (зрозуміло, неофіційні виплати). Зараз ці суми, звичайно ж, зросли. Тому зацікавленість окремих посадових осіб у цій проблемі зрозуміла.

Кількома джерелами підтверджено, що 11 лютого на адмінмежі з Кримом буде виїзне засідання Комітету з прав людини Верховної Ради: якщо Комітет з прав людини раптово їде до Херсону та раптово відвідує дамбу на Північно-Кримському каналі, не треба мати великого розуму, щоб зрозуміти, навіщо це. Нам скажуть, що в Криму хтось страждає, що давайте дамо воду, тому що "це ж наші люди"...

Як не допустити такого розвитку подій? Тільки широким розголосом, участю журналістів, запитами, громадськими акціями. Тому що всі ті, хто беруть гроші, дуже бояться "світлу", розголосу...

Новости Херсона
экономика
общество
Скандал
Крым
0 комментариев
01 декабря 2022, 09:52
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают