Лента новостей
Происшествия
За минулу добу окупанти обстріляли Херсон 20 разів, - МВА
За минулу добу окупанти обстріляли Херсон 20 разів, - МВА
За минулу добу 20 разів російські війська обстріляли населені пункти Херсонської міської територіальної громади та використали для цього 76 снарядів.Про це повідомляє керівник Херсонської МВА Роман Мрочко.
Ураження зафіксовані у Херсоні, Інженерному, Садовому, Антонівці, Наддніпрянському та Придніпровському.
Вночі противник здійснив артилерійський обстріл Садового та Херсона.
Внаслідок російських ворожих обстрілів Херсонської МТГ за минулу добу одна людина зазнала поранень середнього ступеня тяжкості. Потерпілому надана медична допомога.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Рищук розповів про артобстріл Олешок
Біля курортного пляжу на Херсонщині здетонувала міна
"Померла на очах у сина",- при обстрілі човна в Кахоському водосховищі померла адвокатка з Дніпра
В селі Правдине сталася трагедія
На Херсонщині викрадено музикантку Галину Маменко та її чоловіка: син онімів – що відомо
На Херсонщині внаслідок російської агресії поранено дві людини, пошкоджено житлові будинки й об’єкти критичної інфраструктури
Читают
/
Обсуждают
На ТОТ Херсонщини скасували автобусні рейси до Москви та Криму
На тимчасово окупованій частині Херсонської області призупинили частину автобусних рейсів, зокрема між Скадовськом та Москвою, а також Скадовськом і Севастополем.
Про це повідомляють окупаційні мед...
Родинна традиція: син херсонського медійника Володимира Мостового пропагує на лівобережжі Херсонщини цінності «русского міра»
Син колаборанта, майбутній педагог та активний учасник кремлівських проєктів Микола Мостовий став одним з облич російської історичної пропаганди на окупованій частині Херсонщини, де працює з дітьми та...
Війна розлучила: The Times розповіло історію братів-близнюків, які опинилися по різні боки
Востаннє брати бачилися особисто у 2020 році / Колаж: УНІАН, фото: скріншот з відео, facebook.com/kyrylo.budanov.official
В полоні Олексій Бошин дізнався від росіян, що його брат Віктор вступив до ро...
Російський пропагандист визнав, що окупантів у Херсоні зустрічали “так собі”
Російський пропагандист та письменник Захар Прілєпін визнав що свого часу окупантів у Херсоні зустрічали “так собі”.
Про це він повідомив в інтервʼю проросійським медіа.
“Нас там (у Херсоні, – М...