Все новости Херсона

Лента новостей
Life style
З Херсона поїздом можна буде дістатися до карпатських курортів
16 февраля 08:00
545
З Херсона поїздом можна буде дістатися до карпатських курортів

З Херсона поїздом можна буде дістатися до карпатських курортів

За повідомленням співзасновника «Громадського контролю «Укрзалізниці» Валерія Довгопола, з 29 березня два нові потяги з’єднають південь і захід України.  Хоча швидкісного сполучення між південною і західною Україною в «Укрзалізниці» не обіцяють:
 
«З введенням літнього графіку руху будуть призначені нові поїзди: 133/134 Миколаїв – Херсон – Рахів та 5/6 Херсон – Ужгород. Обидва вони курсуватимуть через Кривий Ріг і Львів. Перший потяг призначено за пропозицією робочої групи Міністерства інфраструктури України шляхом об’єднання двох маршрутів: поїзда 133/134 Миколаїв – Херсон – Івано-Франківськ та 605/606 Львів – Рахів. Натомість другий поїзд планується сформувати повністю з нових вагонів. Він почне курсувати після їх надходження.
Ці поїзди дозволять влітку жителям Прикарпаття та Закарпаття без пересадок дістатися курортів Миколаївської та Херсонської областей, а в зимовий період жителям півдня та Кривого Рогу дістатися на карпатські курорти»
 
На жаль, нові поїзди не зможуть забезпечити більш швидкісне сполучення між Херсонщиною та західною Україною. Через це багато херсонців давно воліють їздити туди через Одесу, звідки до Львова можна дістатись за якихось 10 годин, а до Ужгорода і Рахова майже за 20 годин. Тоді як прямими потягами з Херсона до Львова треба витратити більше 20 годин в один бік, а до Ужгорода і Рахова доведеться трястися в дорозі взагалі більше доби. 
Новости Херсона
реформы
туризм
курорты
транспорт
0 комментариев
01 декабря 2022, 08:15
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают