Все новости Херсона

Общество
Як увійти до мобільного додатку банку,якщо ви в окупації
26 сентября 03:20
776
Як увійти до мобільного додатку банку,якщо ви в окупації

Як увійти до мобільного додатку банку,якщо ви в окупації

Через повномасштабне вторгнення Росії на територію України багато жителів окупованих населених пунктів залишились без змоги знімати гроші з банківських карток. Більшість пенсіонерів отримувала пенсії через Укрпошту, яка на жаль перестала працювати в їх містах та селах. А от розібратись з мобільними додатками для них вкрай важко. Та і для більш молодої категорії населення це є проблемою. Все через те, що відсутній мобільний зв’язок. Тому номери телефонів, до яких прив’язана банківська картка не працюють. Наша редакція вирішила розібратись з проблемою відновлення/встановлення мобільних додатків деяких банків, аби допомогти населенню з цією проблемою.

Нам вдалось поспілкуватись з представниками кількох популярних банків, які дали поради щодо вищесказаної проблеми.

ПриватБанк

ПриватБанк один з найбільших банків України, більшість виплат йдуть саме через нього, тому наш вибір впав саме на нього. 

Якщо ви втратили доступ до Приват24 або хочете встановити додаток і ви знаходитесь на окупованій території, то в першу чергу вам потрібно звернутись в тех.підтримку банку. Для цього, вам потрібно в браузері знайти сайт ПриватБанку та зв’язатись з консультантом через Допомога Online. 

—Головне, щоб був інтернет! Звернення через чат до нас( при собі мати паспорт, так як онлайн по-іншому підтвердити особистість немає змоги). З того пристрою, з якого буде звернення повинна бути камера. Далі пишете питання оператору- що є карта активна Приватбанку, пін пам’ятаю, але мобільного зв’язку немає, при вході в приват24 немає можливості прийняти виклик банку. Після цього ми відправляємо форму з запитаннями (ПІБ, та декілька інших особистих питань), та посилання, за яким відкривається камера для селфі з паспортом. Як тільки фото буде зроблено, йде перевірка декілька хвилин і встановлюємо підтвердження на пін від картки,— пояснили представники банку.

Також там додали, що максимальна дія такого підтвердження 30 днів, потім знову звернення до них. 

Monobank

Вибір цього банку був в більшій мірі тому, що ним користується переважна більшість молоді. Втратити доступ до мобільного додатку є однією з найголовніших проблем. Відновити його не складно, адже цей банк якраз акцентує себе, як банк в телефоні. Тому маючи картку проблеми відновити додаток без мобільного зв’язку зовсім не проблема.

Для цього потрібно в браузері зайти на сайт Monobank, в правому верхньому кутку зайти в «контакти» та обрати зручний для вас спосіб зв’язку( Viber, Facebook, Telegram) та написати в підтримку.

Пояснивши вашу ситуацію оператору служби турботи банку він вам допоможе відновити/встановити додаток. Точної покрокової історії немає.

—Це індивідуальне питання та для кожного клієнта можуть бути різні варіанти відновлення доступу у за стосунок,— пояснив співробітник Михайло.

Така ж схема, як ц вище згаданих прикладах буде і в інших банках. Для цього потрібно звернутись в службу підтримки банку, а далі там пояснять, що робити далі.

Мобільні додатки в більшій мірі потрібні для того, аби мати змогу зняти кошти у так званих «мінял». Схема проста, знаходиш в чатах, або ж просто на ринках людей, які готові зняти твої кошти. Через додаток переводите необхідну суму цій людині на її картку, а вони тобі віддають їх готівкою. Останнім часом це йде без відсотків. Але були часи, коли за те, щоб зняти кошти, потрібно було зверху ще докидати понад 15% від сумми.

Зараз же, досить легко знайти і під 0%, а від великих сум, вам ще й зверху можуть заплатити. 

0 комментариев
10 декабря 2022, 11:16
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают