Общество


В «Українській Хаті» ділилися талантами

16 Октября, 12:42

: 134


В «Українській Хаті» ділилися талантами

В «Українській Хаті» ділилися талантами

У Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара напередодні триєдиного святкування в День Покрови Пресвятої Богородиці Дня Українського козацтва та Дня захисника України шанувальники мистецтва з районів області та Херсона зібрались на засідання арт-лабораторії «Українська Хата – талантами багата».

Ветеран АТО, співзасновник Олешківського куреня Українського козацтва, краєзнавець і просвітянин Іван Реуцький привітав присутніх з величними святами та розповів про їх важливість у процесі відродження історичної пам’яті багатостраждального українського народу.

Український художник Володимир Гончаренко порадував завсідників своєю виставкою серії картин, присвячених Кам’янській Січі, 310 років від Дня створення якої українці святкують цього року. Лауреат всеукраїнських конкурсів вокалістів Іван Бурлака виконав пісню «Козацький марш», що надало поштовх для виконання низки завзятих і жартівливих козацьких пісень учасниками ансамблів народної пісні «Макітерка» та «Червона калина».

Лауреат літературного конкурсу «Коронація слова», наш земляк, український письменник Віктор Вальд презентував не лише свій коронований роман «Останній бій Урус-Шайтана», а й новий – «Меч Сагайдачного», який нещодавно побачив світ. Шанувальники українського мистецтва мали можливість поспілкуватися з майстром красного письменства, почути про його нові творчі плани й порадіти, що літературний процес в Україні має потужний розвиток. Підтвердженням цьому стала й віршована презентація художньо-історичного нарису Василя Гайдамаки «Козацький степ». Господиня «Української Хати» Оксана Олексюк презентувала Василеві Гайдамаці свій диво-торт, а учасники херсонської літературної студії «Елінг» Валентина Липенко-Винник, Надія Ратушко та Василь Загороднюк підготували віршовані привітання автору нарису, який, до речі, 10 жовтня відсвяткував своє 84-річчя.

Василь Гайдамака віддячив присутнім за віршовані та солодкі сюрпризи та дав можливість усім насолодитися його пісенним дітищем: народний артист України Харіс Ширінський виконав «Гімн Херсона» Марини Савельєвої на слова Василя Гайдамаки.

Презентації нещодавно надрукованих літературних альманахів «Моя Батьківщина» та «Ковток життя», як і авторське прочитання поезій поетами у розділі засідання «Вільний мікрофон», додали радості від спілкування в колі однодумців, які на завершення засідання зійшлися у спільному співі української народної пісні «Ой, на горі та й женці жнуть».

Читайте также:

Новости партнеров

Комментарии

Комментариев 0

17.11 2019, 17:39

Лента новостей
Все новости
Больше новостей


Закон про автокресла. Что нужно знать водителям, которых начнут штрафовать уже в ноябре

Вчера президент подписал законопроект, который вводит штрафы за перевозку детей без…

В Херсоне с работы увольняют известного гинеколога: ему осталось работать чуть больше месяца

Известный в Херсоне Алексей Геpман акушеp-гинеколог может потерять работу. Сейчас…

КПВВ «Чонгар» открыли с горами мусора и неработающими туалетами

Мы сообщали, что сегодня, 15 ноября, на Херсонщине открыли обновленные…

Цифра недели
2,3 тыс.
Стільки вакансій укомплектовано Херсонською обласною службою зайнятості з початку року

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"
X
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей вместе с KhersonDaily!