Все новости Херсона

Лента новостей
Криминал
Увага: розшукують зниклого безвісти рибалку
06 февраля 17:00
163
Увага:  розшукують зниклого безвісти рибалку

Увага: розшукують зниклого безвісти рибалку

До Корабельного відділення поліції  днями надійшло повідомлення від голови одного з дачних товариств, розташованого на березі озера Погоріле Перше:  над поверхнею води видніється носова частина човна.

Оглянувши територію озера, поліцейські виявили затонулий човен і підняли його канатами на поверхню. Як з'ясувалося, плавзасіб був повністю завантажений місіновіми сітками з рибою. Поліцейські відбуксирували човен до берега і передали слідчо-оперативній групі Корабельного відділення поліції.

Поліцією було встановлено власника плавзасобу - Іванченко Роман Анатолійович, 1975 р.н., який на сьогоднішній день вважається безвісти зниклим. У двадцятих числах січня його рідні звернулися до поліції із заявою, що чоловік поїхав на човні на риболовлю, але додому не повернувся. Водні поліцейські кілька днів поспіль відпрацьовували озеро, проте тіло чоловіка так і не знайшли, проте, були виявлені кілька фактів браконьєрської роботи.

На даний момент, поліція Херсонщини продовжує пошукові заходи по встановленню місцезнаходження безвісно зниклого власника човна.

У разі наявності будь-якої інформації относительно розшукуваного прохання відразу зателефонувати за номером «102». Нагадаємо, що в даний час навігація для маломірних плавзасобів заборонена.

Увага:  розшукують зниклого безвісти рибалку

 

Новости Херсона
Полиция
Происшествия
криминал
общество
0 комментариев
01 декабря 2022, 07:46
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают