Все новости Херсона

Лента новостей
Криминал
У військових на Херсонщині — непрості відносини з алкоголем
08 января 09:01
158
У військових на Херсонщині — непрості відносини з алкоголем

У військових на Херсонщині — непрості відносини з алкоголем

Чаплинський райсуд розглядав справу командира взводу військової частини, яка тимчасово дислокується у Першоконстянтинівці. Матеріали за справою лейтенанта до суду скерувала Військова служба правопорядку. Просто у частині працівники ВСП виявили контрактника п’яним.

На суді взводний розкаявся у вчиненому, вину визнав повністю. Взявши до уваги це, а ще позитивну характеристику з місця несення служби, суддя призначив винуватцю штраф 3655 гривень.

Ледь не втричі більше має заплатити на користь держави житель Софіївки Новотроїцького району. Чоловіка, який є учасником АТО і має нагороди, поліцейські зупинили, коли він їхав на мотоциклі. Копи знайшли у нього ознаки алкогольного сп’яніння: різкий запах з рота, червоні очі та повільне мовлення. АТОшник запевнив, що тверезий, і розповів, що щодня привозить фельдшера, аби зробити ін’єкцію хворому тестю. Коли його зупинили, саме їхав від фельдшера. Стосовно ж запаху додав, що вчора випив півлітрову пляшку пива.

Оскільки від алкотестера він відмовився, і вину свою у вчиненні правопорушення, підтвердженого свідками, не визнав, Новотроїцький райсуд призначив колишньому військовому штраф — 10 200 гривень (600 неоподаткованих мінімумів).

Андрій БЕЙНИК, Новий день

Происшествия
криминал
ВСУ
0 комментариев
29 ноября 2022, 05:56
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают