Все новости Херсона

Лента новостей
Криминал
У прокуратурі Херсонської області люблять усе, що горить та рухається
02 марта 11:32
57
У прокуратурі Херсонської області люблять усе, що горить та рухається

У прокуратурі Херсонської області люблять усе, що горить та рухається

У всьому світі коньяк – напій для гурманів, його смакують, ним «дисертують». І тільки на півдні України – «коньячок під шашличок». У нас його п’ють. Багато. А інколи відверто – бухають.

У прокуратурі Херсонської області люблять усе, що горить та рухається

Любов до коньяку прокурора обласної прокуратури Ярослава Кістірьова стала відома усім у 2015 році, коли він працював начальником відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби управляння нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Херсонської області. Саме під його прискіпливим наглядом податкова міліція припинила діяльність організованої злочинної групи у складі громадян України Стрюка О.О. та Джаббарова С.Е., які довгий час у складських приміщеннях за адресою: м. Каховка, вул. Промислова, 2 б, шляхом розбавлення водою спирту до міцності 32-36% об., додавання цукру, ароматизаторів та концентратів, фільтрування та відстоювання незаконно виготовляли алкогольні напої, фальсифіковані під коньяк. Бійці податкової міліції у 2015- 2016 роках провели кілька контрольних закупок, найбільша з яких відбулася на Чаплинському шосе у Каховці. За 7500 гривень купили 30 картонних коробок «bag-in-box» фальсифікованого коньяку місткістю 10 літрів кожна. Це був добре навантажений фальсифікатом мікроавтобус «мерседес», державний номерний знак ВТ 5444 АО.

Ми не будемо розповідати, що прокурор Кістірьов весь цей коньяк випив і потім п’яний ганяв на своєму джипі «Ніссан Мурано» 3,5 V6 нічним Херсоном, його зупинив поліцейський патруль та інспектор батальйону УПП м. Херсона рядовий поліції Х. Склав на нього адміністративний протокол. Хоча і такий випадок у біографії працівника прокуратури Херсонської області був.

У прокуратурі Херсонської області люблять усе, що горить та рухається

Ярослав Сергійович вирішив допомогти невдалим каховським коньячним комерсантам, взявши до уваги їхнє щиросерде розкаяння, запропонував закрити справу… за 10 тисяч «зелених папірців». А за повернення усього конфіскованого «коньяку» запросив ще 20 тисяч. Усе це закінчилося кримінальним провадженням вже проти самого Кістірьова № 32016230000000004 від 06.01.2016 р. і звільненням його з прокуратури.

Але сталося диво: 19 членів Вищої ради правосуддя вступаються за молодого прокурора, якого звільнив тодішній прокурор області Віталій Тригубенко. Ні кипа скарг на дії Кістірьова (з яких ми й дізналися усі деталі «коньячної справи») від каховських комерсантів, ні адмінпротокол за керування авто у нетверезому стані, ні невчасно подана декларація про доходи, у якій він вказав відверто неправдиву інформацію про придбаний «джип», не стали аргументами для суддів й вони поновили Ярослава Кістірьована роботі.

Повернувшись до обласної прокуратури, Ярослав Кістірьов вирішив опанувати інші горючі суміші – паливні. Херсонські ЗМІ неодноразово писали про оборудки паливно-прокурорської мафії , в результаті діяльності якої весною 2019 року була зірвана посівна кампанія й у херсонських фермерів попросту вкрали дизпального на 22 мільйони гривень. Сухим із води й досі виходить Андрій Кириченко, власник та керівник ПП «Графен» - основний гуртовий посередник з перепродажу вкраденого пального на нелегальні АЗС в Херсонській, Миколаївській та Одеській областях. Чому? Адже весь ланцюжок крадіжок встановлений, на площах ТОВ «Вітана», ПП «Оптима Транс Ойл» та ТОВ «Транс Ойл 1» пройшли обшуки, вилучені докази, більшість учасників оборудки визнали свою повину й дали покази. І тільки ПП «Графен» – під парасолькою.

Хоча за останні тижні з’ясувалося чимало цікавого. Віктор Куришко та Ігор Мартиненко, засновники та керівники ПП «Оптима Транс Ойл» та ТОВ «Транс Ойл 1», спочатку визнали свою провину, а потім вирішили спробувати повернути солярку, яку в них вилучили під час обшуків ще у листопаді 2019 року. І найцікавіше, порадив їм звернутися до Територіального управління ДБР, що розташоване у м. Мелітополі, зі скаргою на дії поліції ні адвокат і не юрист-правник, а… прокурор Ярослав Кістірьов.

І ще одна дивна річ трапилася нещодавно в Херсоні. Ніби за помахом чарівної палички уся власність та корпоративні права Анатолія Черноморенка (реальний керівник ТОВ «Вітана» - основного підприємства, через нафтобазу якого й було вкрадено дизпаливо на суму 22 мільйони гривень) опинилися у Олега Семенова, радника голови Херсонської облради Владислава Мангера. Це саме той Семенов, у квартирі якого в липні 2019 року проходив обшук і було вилучено чимало печаток та чекових книжок фіктивних фірм, і який опинився у центрі уваги програми «Наші гроші» вібБігус-інфо.

0 комментариев
06 марта 2021, 23:04
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
Пьяный херсонец, которого остановили патрульные, пытался “порешать на месте”, предлагая взятку
Пьяный херсонец, которого остановили патрульные, пытался “порешать на месте”, предлагая взятку
"Порешать на месте" предлагал полицейским 39-летний херсонец, который управлял автомобилем в состоянии сильного алкогольного опьянения. Об этом сообщает “Depo.Херсон” со ссылкой на пресс-с...
05 февраля 16:23
4032
В Херсоне наградили медиков вклад в борьбу с коронавирусом
В Херсоне наградили медиков вклад в борьбу с коронавирусом
4 февраля в конференц-зале КНП “Херсонская городская клиническая больница им. Е.Е. Карабелеша” состоялось итоговое совещание. 2020 год для медиков учреждения стал настоящим временем испыта...
05 февраля 17:58
3121
Компания ATL: быстрая и качественная замена прокладки ГБЦ
Компания ATL: быстрая и качественная замена прокладки ГБЦ
Дорогостоящий ремонт может потребоваться автомобилю не только по причине попадания в ДТП, но и потому, что владелец своевременно не устранил небольшую неисправность. Так, поломка такой детали, как про...
15 февраля 08:26
2925
Херсонский спортсмен стал чемпионом Украины по прыжкам в высоту
Херсонский спортсмен стал чемпионом Украины по прыжкам в высоту
Спортсмен из Херсона Андрей Проценко (Заслуженный мастер спорта Украины) стал победителем чемпионата нашей страны по легкой атлетике среди взрослых и молодежи. Об этом сообщили в пресс-службе Херсонск...
15 февраля 13:56
2573