Все новости Херсона

Общество
У «Херсонліфту» проблеми
04 апреля 14:00
143
У «Херсонліфту» проблеми

У «Херсонліфту» проблеми

Фахівці ГУ Держпраці перевірили дотримання у ПрАТ «Херсонліфт» трудового законодавства і нормативно-правових актів з охорони праці.

Під час перевірки виявлено, що працівникам ПрАТ «Херсонліфт» не провели індексацію заробітної плати за 2015 рік. Директору приватного акціонерного товариства внесено припис та складено протокол про адміністративне правопорушення. Також на суб'єкта господарювання накладено штраф, згідно ст.265 Кодексу законів про працю України.

Також інспектори виявили 68 порушень законодавства з охорони праці, за які до адміністративної відповідальності притягнуто дві посадові особи.

Серед характерних недоліків - відсутність буферних пружин в приямках деяких ліфтів, наявність в машинних приміщеннях стороннього обладнання і предметів, що не мають відношення до обслуговування і ремонту ліфтів. На пристроях для підвішування вантажопідйомних засобів іноді не вказується їх допустиме навантаження. Більшість порушень усунуто в ході перевірки.

Також інспекторами Держпраці здійснено моніторинг закупівель суб'єктом господарювання засобів індивідуального захисту для потреб підприємства, які підпадають під вимоги «Технічного регламенту щодо засобів індивідуального захисту», затвердженого Постановою Кабміну №761, від 27.08.2008 р.

З адміністрацією та посадовими особами підприємства проведена роз'яснювальна робота щодо дотримання трудового законодавства і законодавства з охорони праці.

0 комментариев
07 декабря 2022, 23:17
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают