Все новости Херсона

Лента новостей
Общество
У Херсоні закрили аеропорт
24 февраля 13:42
114
У Херсоні закрили аеропорт

У Херсоні закрили аеропорт

Через буревій тимчасово закрили міжнародний аеропорт Херсона. Сьогодні, 24 лютого, вранці звідси вилетів «борт» на Київ, а от зі Стамбула «Аеробус» уже не прилетів. Директор комунального підприємства «Херсонські авіалінії» Віталій Кучерук пояснює:

«Напрям вітру боковий, і через нього літак може не втриматися на злітно-посадковій смузі. Це вкрай небезпечно для повітряних суден, тож до кінця дня жодних рейсів не прийматимемо і не відправлятимемо. Така ж ситуація нині склалася в аеропортах Одеси й Миколаєва».

Керівник обласного Гідрометцентру Юрій Кіріяк також підтвердив, що саме в районі міжнародного аеропорту Херсон пориви вітру були найсильніші. Вони сягали 25-29 метрів на секунду, тоді як по області не перевищували 16-17 м/сек, і лише в Нижньосірогозькому районі фіксували 20 м/сек.

«Буревій приніс циклон з європейської території. Але вже наступного дня вітер стихне, а температура повітря підніметься до тринадцяти градусів Цельсію. Натомість ще за два дні очікуємо чергового циклону з пониженням температури повітря до 6-8 градусів, сильним вітром та опадами», – розповів Юрій Кіріяк.

0 комментариев
01 декабря 2022, 07:35
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают