События


У Генічеську більше половини несправних пожежних гідрантів

Просмотров: 123

12 Октября, 18:38


10 жовтня 2017 року в приміщенні Генічеської РДА відбулось чергове засідання районної комісії, з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому в черговий раз було розглянуто питання про незадовільний стан утримання протипожежного водопостачання в місті Генічеськ та Генічеському районі. Про це «Новому Візиту» повідомили в Генічеській райдержадміністрації.

На вказаному засіданні начальник 7-ї ДПРЧ ГУ ДСНС України в Херсонській області, Д.С. Якубець, доповів, що Генічеським РВ ГУ ДСНС України в Херсонській області було здійснено перевірку технічного стану пожежних гідрантів міста Генічеська та району.

 За її результатами було встановлено, що з перевірених 39 пожежних гідрантів у м. Генічеськ, несправними є 24 гідранти, що складає 61,5%, а зі 151-го гідранта, встановленого в Генічеському районі більше половини знаходиться у несправному стані. Разом з цим, частина справних гідрантів не підходять до пожежних колонок.

 Також Генічеським РВ ГУ ДСНС України в Херсонській області, у 2016 році були направлені листи до голів органів місцевого самоврядування з проханням надати інформацію щодо технічного  стану та утримання пожежних гідрантів, але деякі органи місцевого самоврядування району проігнорували дані листи та не надили жодної інформації стосовно протипожежного водопостачання на підпорядкованій їм території.

 Якубець додав, що в умовах пожежі, до місця її виникнення, пожежні автомобілі вивозять від 0,5 до 4 кубічних метрів (0,5-4 тони) води, цього запасу може вистачити лише на 7-15 хвилин гасіння пожежі. Далі необхідно поповнювати запаси води з джерел протипожежного водопостачання, які повинні завжди утримуватись у справному стані.

Також у обговоренні даного питання прийняв участь перший заступник голови Генічеської районної державної адміністрації О.А. Сищенко, який повідомив, що відповідно до статті 69 Водного кодексу України нагляд за дотриманням порядку користування водними об’єктами для протипожежних потреб  (водонапірні башти, пожежні гідранти) здійснюють місцеві ради та органи протипожежної безпеки.

 Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи  зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, у зв’язку з чим Генічеська районна державна адміністрація не має законного права впливати на дії органів місцевого самоврядування.

 Сищенко зазначив, що у разі спричинення великих збитків населенню від пожеж, у зв’язку з тим, що пожежному автомобілю не вистачило привезеної води, громадяни мають право звертатися до голів органів місцевого самоврядування та місцевих депутатів щодо питання компенсації понесених збитків від пожежі.

 Виходячи з викладеного, Генічеська районна державна адміністрація рекомендує органам місцевого самоврядування відремонтувати пожежні гідранти та постійно підтримувати протипожежне постачання у належному технічному стані.

Джерело: видання "Новий Визит"Читайте также:


Комментарии

Комментариев 0

20.03 2018, 23:05

Лента новостей


Херсонцы боятся ездить в маршрутках?

Херсонские маршрутки продолжают возмущать местных жителей своим…

Самая популярная группа страны выступила в Херсоне

Вчера в кино-концертном зале "Юбилейный" выступила популярная…

Тендер по обслуживанию теплоходов в Херсоне снова провалился

Ранее КП «Херсонкоммунтранссервис» объявил тендер на обслуживание водного транспорта.…

Поліцейський Херсонщини допомагає пенсіонерці

Дільничний офіцер поліції Великолепетиського відділення поліції Євген Барсук знає про…

Депутаты одобрили покупку коммунального транспорта для Херсона в лизинг

Херсонский горсовет «дал добро» на покупку транспорта в лизинг КП…

Херсонская полиция снова в центре скандала

Все чаще в соцсетях стали появляться жалобы на новую полицию.…


Цифра недели
15
тис.грн виманила 18-річна жителька Новотроїцького району

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"