У Чорнобаївці посилюють карантин: є хвора на коронавірус
Посилення карантинних норм пов'язане із тим, що у 44-річної мешканки села підтвердився діагноз коронавірусу. Вона нещодавно повернулася з Києва. Зараз знаходиться у Херсонській обласній інфекційній лікарні, отримує кисневу підтримку. Про стан жінки повідомив голова ХОДА Юрій Гусєв.
Про посилені заходи протидії коронавірусній інфекції з завтрашнього дня повідомила Чорнобаївська сільська рада на своїй сторінці у Facebook. Там зазначається, що розшукуватимуть людей, з якими могла контактувати хвора для проведення тестів на коронавірус.
Сільська рада просить не виходити мешканців з будинків без зайвої потреби щоб мінімізувати контакти між людьми. Дозволили відвідувати магазини, але які знаходяться не далі ніж 2 км від дому і не частіше двох разів на тиждень. Носити маску обов’язково всім. Магазини зобов’язані гарантувати якісну санітарну обробку приміщень, люди повинні дотримуватись дистанції один від одного.