Лента новостей
Происшествия
Цілих багатоповерхівок у Херсоні майже не залишилось, - ОВА
Цілих багатоповерхівок у Херсоні майже не залишилось, - ОВА
Російська армія регулярним обстрілами понівечила практично всі багатоповерхові будинки у Херсоні, цілих на сьогодні одиниці. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповів голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін."У Херсоні можливо невелика кількість багатоповерхівок залишилась цілими, майже кожна - пошкоджена. Кожен день Херсонщина живе такими атаками, загалом у нас пошкоджено або зруйновано вже більш ніж 26 000 об'єктів цивільної, соціальної та критичної інфраструктури, серед них 23 700 приватних та 1100 - багатоповерхових будинків", - зазначив він.
Минулої доби, за даними голови ОВА, окупанти відкривали вогонь по восьми населених пунктах області - це Херсон, Берислав, Янтарне, Дніпровське, Кізомис, Антонівка, Садове і Львове. Постраждало двоє людей.
Росіяни цілили про житлових масивах, руйнувань зазнали чотири приватних домоволодіння та один багатоквартирний будинок. Також внаслідок обстрілів постраждав газогін.
"Майже кожного б'ють по критичній інфраструктурі, це далеко не поодинокі випадки, це тактика російської армії. Звичайно, фахівці оперативно відновлюють мережі, побиті ворожим вогнем і за ці два роки навчились швидко це робити. Наприклад, учора в населеному пункті Білозерської громади, де убуло пошкоджено газопровід, відразу все перекрили та налагодили. Нині газопостачання відновлене у 79 з 89 населених пунктів, загалом до мережі під'єднано 90% споживачів", - зазначив Прокудін.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Рищук розповів про артобстріл Олешок
Біля курортного пляжу на Херсонщині здетонувала міна
"Померла на очах у сина",- при обстрілі човна в Кахоському водосховищі померла адвокатка з Дніпра
В селі Правдине сталася трагедія
На Херсонщині викрадено музикантку Галину Маменко та її чоловіка: син онімів – що відомо
На Херсонщині внаслідок російської агресії поранено дві людини, пошкоджено житлові будинки й об’єкти критичної інфраструктури
Читают
/
Обсуждают
Вже троє випускниць із Херсона отримали 200 балів на НМТ-2026
Учениці Херсонського академічного ліцею Кароліна Бородавко та Катерина Маркелова отримали максимальні 200 балів з на національному мультипредметному тесті 2026 року.
Про це повідомило управління о...
Російські війська евакуюються з Кінбурнської коси, - партизани
Дії Сил оборони України щодо перерізання маршрутів постачання змусили російських військових спішно залишити позиції на Кінбурнській косі в Миколаївській області.Про це повідомляє агент партизанського...
РФ атакувала 50 населених пунктів Херсонщини: 6 загиблих і 27 поранених
Минулої доби армія РФ завдала ударів по 50 населених пунктах Херсонщини. Унаслідок цих атак 6 людей загинули, ще 27 — дістали поранення.
Про це повідомили у Херсонській ОВА.
За даними ОВА, під...
Росіяни зранку завдали 7 авіаударів по Центральному району Херсона
Росіяни завдали сьогодні зранку по Центральному району Херсона 7 авіаударів.
Про це повідомили кореспонденти МОСТа.
Нагадаємо, внаслідок них постраждало двоє людей, серед них комунальник.
Так...