Все новости Херсона

Общество
Тепер їхати з Херсону будемо з комфортом!
30 марта 09:16
124
Тепер їхати з Херсону будемо з комфортом!

Тепер їхати з Херсону будемо з комфортом!

Як розповів заступник начальника правління транспорту, дорожньої інфраструктури та зв’язку облдержадміністрації Петро Дементьєв цього курортного сезону 64 автобуси, які в експрес режимі обслуговують маршрути до м.Скадовська, с.Залізного Порту, с.Лазурного та с. Більшовика будуть оснащені кондиціонерами, Wi-fi та системою навігації, про це повідомляє прес-служба ОДА.

За словами Петра Дементьєва до Скадовська передбачено 4 маршрути, які будуть обслуговувати 22 автобуси, до Лазурного – 15 автобусів, Залізного Порту – 22 автобуси та Більшовика – 5 автобусів. Поки що такими системами оснастили свої автотранспорті засоби тільки ті перевізники, які працюють в режимі експрес-перевезень.

З міста Херсону маршрути будуть стартувати із Залізничного вокзалу.

Нагадаємо, всі заходи пов’язані з установкою кондиціонерів, Wi-fi, системи навігації та форменого одягу для водіїв здійснюються підприємствами автоперевізниками у рамках Меморандуму про співпрацю між облдержадміністрацією та автоперевізниками, які здійснюють пасажирські перевезення в області. Проведення вищезазначених заходів у автотранспортних засобах, які обслуговують маршрути на території Херсонщини було основною умовою Меморандуму про співпрацю між перевізниками та облдержадміністрацією.

0 комментариев
09 декабря 2022, 00:39
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают