Все новости Херсона

Общество
Свято наближається
06 декабря 10:23
141
Свято наближається

Свято наближається

Юрій Рожков: "Опинитися у складній ситуації може кожен. І добре, коли поряд виявляться ті люди, котрі простянуть руку допомоги. Приємно, що моя команда із задоволенням долучається до добрих справ. Побачивши в соцмережах звернення волонтерів про допомогу Центру матері і дитини, ми передали необхідні речі і подарунки до новорічних свят для матусь та їх малюків."

Зараз у Центрі перебуває 8 жінок. У кожної з них своя непроста ситуація, своя історія. Але усі вони - сильні і сповнені вірою у краще мами. При надії або вже з дітками. Найстаршому малюку майже рік.

Олена Сковородка, директор міського Соціального центру матері та дитини подякувала за продукти, солодощі, миючі засоби і речі, передані від колективу Громадської платформи Юрія Рожкова "Добро переможе", зазначивши: "Нам завжди приємно відчувати турботу. Адже, жінки опинилися у Центрі саме через брак опіки, уваги... А коли вони розуміють, що є люди, яким не все одно, які щиро хочуть поділитися, підтримати, пригостити - жінки розквітають і усміхаються. Дякуємо Юрію Рожкову й усім, хто потурбувався про те, щоб свято наші матусі у Центрі зустріли в комфорті, теплі, з подарунками і за святковим столом."

#Добро_переможе

Свято наближається

Новости Херсона
0 комментариев
10 декабря 2022, 12:08
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают