Опозиційна платформа - за Життя

Общество


"Свині-мутанти", риба в лахміттях і погрози: Держпродспоживслужба пройшлася по стихійних ринках у Херсоні

15 Июля, 19:39

: 414


"Свині-мутанти", риба в лахміттях і погрози: Держпродспоживслужба пройшлася по стихійних ринках у Херсоні

"Свині-мутанти", риба в лахміттях і погрози: Держпродспоживслужба пройшлася по стихійних ринках у Херсоні

15 липня фахівці ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області спільно з представниками поліції провели спільне відпрацювання стихійних ринків у Херсоні на предмет продажу продуктів харчування (м'яса, риби, молочних продуктів) без відповідних документів. Рейд проводився на виконання рішення обласної комісії ТЕБ та НС про заходи щодо недопущення торгівлі харчовими продуктами у несанкціонованих місцях на території Херсон, зокрема продуктами тваринного походження (м'ясо) та рибою.

Фахівці перевірили так звані комунальні ринки в районі залізничного вокзалу та по вул. Миру.

Вони працюють без експлуатаційного дозволу, з порушенням санітарно-гігієнічних вимог. На них відсутні умови для подачі води, каналізації, дотримання зонування, про введення системи безпеки харчових продуктів.

У місцях продажу харчових продуктів в районі залізничного вокзалу виявлені грубі порушення. Так, відсутні умови для зберігання свіжого м'яса, молока, молочних продуктів, відсутні необхідні документи на продукцію (результати лабораторних досліджень, товарно-транспортні накладні). Торгові місця брудні.

В одній точці фахівцям надали документи на одну тушу свині і одну свинячу голову. А на прилавку в цей час, крім зазначених продуктів, знаходилися ще 8 пар свинячих вух.

На вул. Миру порушень виявили ще більше. Особливо багато їх було в місцях, де продають свіжу рибу. На рибу немає документів-звідки її привезли, коли. Тобто не можна виключати, що рибу виловили браконьєри. Торгові місця та інструменти брудні. Споживачів вводять в оману: запевняють, що риба охолоджена, хоча насправді її заморожують, а потім розморожують. У морозильних камерах риби зберігаються неналежним чином, що впливає на їх якість.

У бік перевіряючих від продавців звучали погрози і образи. За фактами перешкоджання професійній діяльності готуються відповідні звернення до правоохоронних органів.

- Згідно із законодавством, на харчові продукти повинні бути товарно-транспортна накладна та накладна від виробника або постачальника. У накладній вказується, в яких умовах їде транспортування продукції, дані перевізника, термін реалізації. Тобто можливість відстежити весь шлях продукції від виробника до місця реалізації. За санітарними нормами. Ми нічого не вигадуємо, ми посилаємося на діючі норми Закону» про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів " №771.

При обстеженні ринків ми використовуємо засоби відеофіксації. Якщо будуть певні звернення, то ми зможемо надати певні матеріали для ознайомлення, щоб нас не звинувачували в упередженому ставленні до того чи іншого підприємства, - зазначає начальник відділу безпеки харчових продуктів управління безпеки харчових продуктів та ветеринарної медицини Світлана Петронюк.

Під час відпрацювання фахівці не побачили жодного місця торгівлі, яка працювала без порушень.

Як розповів начальник відділу дільничних офіцерів поліції ГУНП в Херсонській області підполковник поліції Андрій Хурса, за статтями 159 (порушення правил торгівлі на ринках) і 160 (ТОРГІВЛЯ З рук у невстановлених місцях) КУпАП складено вже більше 10 протоколів.

Читайте также:

Новости партнеров

Комментарии

Комментариев 0

08.08 2020, 11:49
Status - твоя надійна інвестиція у комфорт, безпеку та естетичність
Опозиційна платформа - за Життя

Лента новостей
Все новости
Больше новостей

Инфографика


В Херсоне презентовали «Степову симфонію»

В Херсонской областной библиотеке имени Гончара презентовали…

На Херсонщине пропала девушка

Скадовское отделение полиции разыскивает несовершеннюю Ковалеву Кристину…

Показання за газ тепер можна повідомляти через Інтернет

За інформацією прес-служби «Херсонгаз», контрольні показання із газових лічильників тепер…

Мошенникам удалось "втюхать" жителю Херсонщины виртуальный ноутбук

В Бериславское отделение полиции обратился 28-летний мужчина. Он рассказал, что…

Миша Романова рассказала правду о своих отношениях с Максом Барских

Певица из Херсона и экс-участница группы “ВИА Гра“ Миша Романова…

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"
X
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей вместе с KhersonDaily!