Лента новостей
Криминал
Судитимуть трьох військових рф, які катували чоловіка на Херсонщині: змушували копати могилу та погрожували стратою близьких
Судитимуть трьох військових рф, які катували чоловіка на Херсонщині: змушували копати могилу та погрожували стратою близьких
Прокурорами Херсонської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох військовослужбовців зс рф за фактом жорстокого поводження з цивільним населенням (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України).Про це інформує пресслужба Херсонської обласної прокуратури.
Слідством встановлено, що у квітні 2022 року, перебуваючи в тимчасово окупованому селі Шляхове Бериславського району, військовослужбовці 34 загону спеціального призначення 46 окремої бригади оперативного призначення внутрішніх військ мвс рф брали участь у незаконному ув’язненні та катуванні місцевих жителів.
Під час так званих «фільтраційних заходів» вони затримали чоловіка та доставили його до захопленої будівлі сільради. Там потерпілого тривалий час жорстоко били, катували, імітували страту пострілами біля скроні, прострелили ногу, вимагаючи надати інформацію про співпрацю з ЗСУ.
Згодом обвинувачені вивезли чоловіка на відкриту місцевість, змусили копати собі могилу та погрожували вбивством його родини. Повернувшись до його оселі, військові продовжили знущання вже над його близькими – зокрема, допитували та били сина потерпілого прикладом автомата по голові, намагаючись з’ясувати його ставлення до так званої «спецоперації» та можливу службу в українському війську.
Після обшуку житла зловмисники залишили місце події.
Спеціальне досудове розслідування здійснювалося слідчими ГУНП в Херсонській області. Оперативний супровід – ГВКР УСБ України в Херсонській області та УКР ГУНП в області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в установленому законом порядку і підтверджено обвинувальним вироком суду.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Убивали на глазах у девушек: на Херсонщине посреди улицы нашли мертвым военного
«Дипломи» в окупації отримувати не складно
Полиция ищет двух братьев-предполагаемых организаторов громкого убийства в Херсоне
Братьев Кальченко, которых разыскивали за организацию убийства херсонского бизнесмена, нашли мертвыми - СМИ
Херсонский коллаборант Кирилл Стремоусов получил подозрение в госизмене
В Херсонской области военные рф расстреляли детей, которые снимали их технику
Читайте также:
Читают
/
Обсуждают
На ТОТ Херсонщини зареєстрували підприємство з виробництва питної води, пов’язане з родиною Репілевських
На тимчасово окупованій території Херсонської області незаконно зареєстрували нове підприємство з виробництва питної води, пов’язане з родиною колаборантів Репілевських.
Про це пише видання Європро...
На фронті загинув житель Херсонщини Станіслав Заміхора
У грудні 2025 року на війні загинув житель Скадовська, молодший сержант Станіслав Заміхора.
Про це МОСТу повідомила дружина загиблого військовослужбовця Тетяна.
Станіславу було 30 років. Він заг...
Загинув військовий з Херсонщини Олег Дичко
Під час виконання бойового завдання загинув військовий з Новоолександрівської громади Бериславського району Олег Дичко.
Про це повідомляють у соціальній мережі Facebook його односельці.
Чоловік...
Екзаступик Колихаєва підтвердив, що пологову справу Херсона хотіли віддати в руки однієї родини
Колишній заступник міського голови Херсона Роман Головня підтвердив, що під час його роботи в міській владі існували спроби об’єднати пологові будинки міста з подальшим фактичним контролем системи з б...