Лента новостей
Происшествия
«Суд» у Севастополі засудив місцеву жительку Ніну Тимошенко до 16 років ув’язнення за «держзраду»
«Суд» у Севастополі засудив місцеву жительку Ніну Тимошенко до 16 років ув’язнення за «держзраду»
Окупаційний «Севастопольський міський суд» засудив 66-річну мешканку Севастополя Ніну Тимошенко до 16 років позбавлення волі в колонії загального режиму нібито «за державну зраду» за ст.275 КК РФ. Її обвинуватили у передачі спецслужбам України інформації про місцезнаходження кораблів Чорноморського флоту РФ.Про це повідомляє так звана «прокуратура міста Севастополя».
Як стверджують російські силовики, Тимошенко, яка народилася в Закарпатській області та тривалий час проживала в Севастополі, у вересні 2022 року «за власною ініціативою» звернулася на «гарячу лінію» Головного управління розвідки Міноборони України та «запропонувала допомогу, спрямовану проти безпеки Російської Федерації».
«Надалі у жовтні – листопаді 2023 року вона зібрала та передала через інтернет-месенджер представнику спецслужби України відомості про військові об’єкти Міністерства оборони Російської Федерації. Також вона надала йому фото- та відеоматеріали з даними про місцезнаходження кораблів Чорноморського флоту», – заявили у «прокуратурі».
Тимошенко, яку у повідомленні названо громадянкою РФ, затримали співробітники ФСБ.
«Севастопольський міський суд з урахуванням думки державного обвинувача призначив їй покарання у вигляді 16 років позбавлення волі у виправній колонії загального режиму, зі штрафом у розмірі 200 тис. рублів та з обмеженням волі строком на 1 рік», – йдеться у повідомленні.
«Прокуратура Севастополя» опублікувала відео, як Тимошенко заводять до зали «суду», в якому, однак, не показано її обличчя.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Рищук розповів про артобстріл Олешок
Біля курортного пляжу на Херсонщині здетонувала міна
"Померла на очах у сина",- при обстрілі човна в Кахоському водосховищі померла адвокатка з Дніпра
В селі Правдине сталася трагедія
На Херсонщині викрадено музикантку Галину Маменко та її чоловіка: син онімів – що відомо
На Херсонщині внаслідок російської агресії поранено дві людини, пошкоджено житлові будинки й об’єкти критичної інфраструктури
Читают
/
Обсуждают
Сили оборони атакували морськими дронами позиції РФ на ТОТ Херсонщини (відео)
Під час спецоперації на Херсонщині кілька морських дронів «Баракуда» наблизилися до ворожих позицій, а з їхніх бортів запустили FPV-дрони для дорозвідки та пошуку прихованих цілей.
Про це повідомил...
Сили оборони зупинили російський штурм в районі Антонівського мосту
Минулої доби на Придніпровському напрямку Сили оборони зупинили одну штурмову дію у напрямку Антонівського мосту.
Про це повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.
За даними Генштабу, протягом минул...
Родинна традиція: син херсонського медійника Володимира Мостового пропагує на лівобережжі Херсонщини цінності «русского міра»
Син колаборанта, майбутній педагог та активний учасник кремлівських проєктів Микола Мостовий став одним з облич російської історичної пропаганди на окупованій частині Херсонщини, де працює з дітьми та...
Ексзаступницю директора школи на окупованій Херсонщині засудили за співпрацю з РФ
Жительку Херсонщини Оксану Задорожну засудили за співпрацю з окупаційною владою та поширення проросійської пропаганди.
Про це стало відомо з відповідного вироку суду.
Як встановило слідство, Зад...