Все новости Херсона

Общество
StudTV випустило відео про концертну програму “Пліч-о-пліч” у Херсоні (Відео)
03 декабря 19:47
112
StudTV випустило відео про концертну програму “Пліч-о-пліч” у Херсоні (Відео)

StudTV випустило відео про концертну програму “Пліч-о-пліч” у Херсоні (Відео)

У соту річницю з дня заснування Херсонського державного університету було відкрито медичний факультет. “Це не просто важлива подія, це життя, розпочате з чистого аркуша”, – вважає декан медфакультету Ірина Глущенко.

Навчальний заклад об’єднав творчі сили з Генічеським медичним училищем. Результати співпраці помітні вже сьогодні. День здоров’ я, День фармацевта та багато інших заходів проходять за участі студентів обох навчальних комплексів. Більш того, до них залучають і жителів міста, що доводить цікавість херсонців до цієї профсеії та розуміння  важливості розвитку професії медичного спрямування.

3 грудня, пройшов святковий концерт під назвою “Пліч-о-пліч”, назва якого говорить сама за себе. Пліч-о-пліч Херсонський державний університет та Генічеське медичне училище рухаються вперед. На молодь покладена важлива місія – допомагати людям підтримувати здоровий стан та гарне самопочуття. Не випадково студенти виконали пісню “Янголи в білих халатах”. Ректор ХДУ Олександр Співаковський на концерті зазначив, що об’єднання зусиль – це важливий крок. Це шлях до успіху.

StudTV – студентське телебачення ХДУ підготувало відео про те, як пройшов концерт.

Новости Херсона
общество
культура
искусство
0 комментариев
04 декабря 2022, 20:21
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают