Все новости Херсона

Лента новостей
Общество
Стрілківський ринок розбрату
05 февраля 08:50
31
Стрілківський ринок розбрату

Стрілківський ринок розбрату

Як повідомляє «Новий візит», у селі Стрілкове на Арабатській стрілці в черговий раз відбулася конфліктна ситуація між користувачами місцевого ринку і керівництвом комунального підприємства "Шанс".

Нагадаємо, що ще 3 червня 2015 року стрілківські комунальники настільки завзято почали боротися із боржниками на ринку, що спалили контейнер разом із товаром за борг в 1000 гривень. Причому, постраждала підприємець Наталія Добрянська, у якої чоловік і син служать в Збройних силах України. До цього часу жодної компенсації матеріального збитку вона не отримала.

І ось новий конфлік у Стрілковому.

1 лютого селяни прийшли на місцевий ринок, але він виявився заблокованим. Вхідні ворота були заварені, а на в'їзді лежали бетонні блоки. Для жителів Стрілецького така "блокада" виявилася неприємним сюрпризом.

У закритті ринку взяло участь місцеве КП "Шанс", яке його обслуговує. Директор комунального підприємства Василь Бербека повідомив, що ринок закрили на реконструкцію згідно рішення виконкому сільської ради.

У підсумку ось вже четвертий день ринок закритий, реконструкція не починається, а стрілківцям доводиться торгувати своєю сільгосппродукцією прямо на проході.

Ми поцікавилися, а чи не можна було поєднати реконструкцію ринку з торгівлею, виділити невелику ділянку ринку, щоб люди могли заробити хоч якісь гроші в такий важкий час, на що Василь Бербека рішуче відповів: «Ні! У них є там якісь права? Ні! Вони роками не платять. Не хочуть і не збираються платити. У нас був касовий апарат, вони сказали, що ми гроші крадемо. Ми касової апарат прибрали і розрахунок йде через пошту. Вони почали платити через Укрпошту, а потім вирішили, що це не вигідно і перестали платити».

З такою позицією керівника сільського комунального підприємства не згодні ринкові підприємці та інші стрілківці, які користуються послугами ринку. Ось, що розповіла пенсіонерка Лариса Шаймарданова, яка продає тут свою молочну продукцію: « Суть обіцяної реконструкції прикрита від всіх завісою суворої секретності. Нічого про майбутні роботи на ринку не знають ні працівники комунального господарства, ні члени виконкому, ні члени ради громадськості, ні депутати. План таких змін на ринку повинен був кимось колективно розроблятися, розглядатися і затверджуватися. Під реконструкцію повинні були закладені фінансові кошти. Брехня очевидна. Це елементарна неповага до мешканців села, які приходять на місцевий ринок - одні купити, інші продати. На мою думку, основна причина - дешева помста непокірним за критику на адресу і голови Стрілківської сільради, і керівника "Шансу".

Стрілківці не збираються миритися з таким становищем. Уже направлено звернення в прокуратуру і Національне антикорупційне бюро України.

0 комментариев
13 мая 2021, 15:44
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
Стало известно для учеников каких классов продлится “дистанционка”
Стало известно для учеников каких классов продлится “дистанционка”
Об этом сообщил в социальной сети “Фейсбук” депутат Каховского городского совета Михаил Гончар: "Внимание родителям и учащимся! Только что областной комиссией по чрезвычайным ситуациям бы...
15 апреля 18:20
3221
Стали известны подробности о состоянии мальчика, которого сбили в центре Херсона
Стали известны подробности о состоянии мальчика, которого сбили в центре Херсона
Вчера наш город потрясло шокирующее событие – на проспекте Ушакова водитель иномарки сбил 10-летнего ребенка, который переходил дорогу по пешеходному переходу. Пострадавшего экстренно госпитали...
22 апреля 15:52
2221
Приехал погостить на родину – в Херсоне заметили известного актера
Приехал погостить на родину – в Херсоне заметили известного актера
Херсонцев переполошило сообщение о том, что в центре города замечено дорогое авто марки "Genesis" с российскими номерами. Однако впоследствии выяснилось, что за рулем этой машины находился знаменит...
04 мая 11:46
1907
Трагическое ДТП на Херсонщине: водитель погиб, двое пассажиров пострадали
Трагическое ДТП на Херсонщине: водитель погиб, двое пассажиров пострадали
На территории Чаплинского района произошло дорожно-транспортное происшествие со смертельным исходом. Авария случилась 24 апреля возле поселка Преображенка. Установлено, что легковой автомобиль "Шкода...
26 апреля 15:58
1720