Все новости Херсона

Лента новостей
Общество
Стрілківський ринок розбрату
05 февраля 08:50
4
Стрілківський ринок розбрату

Стрілківський ринок розбрату

Як повідомляє «Новий візит», у селі Стрілкове на Арабатській стрілці в черговий раз відбулася конфліктна ситуація між користувачами місцевого ринку і керівництвом комунального підприємства "Шанс".

Нагадаємо, що ще 3 червня 2015 року стрілківські комунальники настільки завзято почали боротися із боржниками на ринку, що спалили контейнер разом із товаром за борг в 1000 гривень. Причому, постраждала підприємець Наталія Добрянська, у якої чоловік і син служать в Збройних силах України. До цього часу жодної компенсації матеріального збитку вона не отримала.

І ось новий конфлік у Стрілковому.

1 лютого селяни прийшли на місцевий ринок, але він виявився заблокованим. Вхідні ворота були заварені, а на в'їзді лежали бетонні блоки. Для жителів Стрілецького така "блокада" виявилася неприємним сюрпризом.

У закритті ринку взяло участь місцеве КП "Шанс", яке його обслуговує. Директор комунального підприємства Василь Бербека повідомив, що ринок закрили на реконструкцію згідно рішення виконкому сільської ради.

У підсумку ось вже четвертий день ринок закритий, реконструкція не починається, а стрілківцям доводиться торгувати своєю сільгосппродукцією прямо на проході.

Ми поцікавилися, а чи не можна було поєднати реконструкцію ринку з торгівлею, виділити невелику ділянку ринку, щоб люди могли заробити хоч якісь гроші в такий важкий час, на що Василь Бербека рішуче відповів: «Ні! У них є там якісь права? Ні! Вони роками не платять. Не хочуть і не збираються платити. У нас був касовий апарат, вони сказали, що ми гроші крадемо. Ми касової апарат прибрали і розрахунок йде через пошту. Вони почали платити через Укрпошту, а потім вирішили, що це не вигідно і перестали платити».

З такою позицією керівника сільського комунального підприємства не згодні ринкові підприємці та інші стрілківці, які користуються послугами ринку. Ось, що розповіла пенсіонерка Лариса Шаймарданова, яка продає тут свою молочну продукцію: « Суть обіцяної реконструкції прикрита від всіх завісою суворої секретності. Нічого про майбутні роботи на ринку не знають ні працівники комунального господарства, ні члени виконкому, ні члени ради громадськості, ні депутати. План таких змін на ринку повинен був кимось колективно розроблятися, розглядатися і затверджуватися. Під реконструкцію повинні були закладені фінансові кошти. Брехня очевидна. Це елементарна неповага до мешканців села, які приходять на місцевий ринок - одні купити, інші продати. На мою думку, основна причина - дешева помста непокірним за критику на адресу і голови Стрілківської сільради, і керівника "Шансу".

Стрілківці не збираються миритися з таким становищем. Уже направлено звернення в прокуратуру і Національне антикорупційне бюро України.

0 комментариев
23 января 2021, 20:30
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
Убивали на глазах у девушек: на Херсонщине посреди улицы нашли мертвым военного
Убивали на глазах у девушек: на Херсонщине посреди улицы нашли мертвым военного
В г. Новая Каховка, что в Херсонской области, двое молодых людей убили военного, который сделал им замечание. Трагедия произошла 25 декабря возле парка аттракционов, что на Днепровском проспекте. Там...
25 декабря 10:57
13967
Херсонец украл из магазина техники стиральную машинку
Херсонец украл из магазина техники стиральную машинку
Херсонский городской суд рассматривает дело о похищении стиральной машинки. Инцидент произошел 5 декабря 2020 года около 11:00 в магазине техники “Технолюкс” по адресу ул. Мира, 10. Об это...
07 января 14:50
1968
СБУ объявила подозрение экс-нардепу: осуществляет пророссийскую деятельность на Херсонщине
СБУ объявила подозрение экс-нардепу: осуществляет пророссийскую деятельность на Херсонщине
Бывшему депутату Верховной рады от «Партии регионов», фамилию которого пока не сообщают, заочно объявили о подозрении в создании террористической организации и действий, направленных на св...
29 декабря 11:39
1961
Оперативная информация о COVID-19 на Херсонщине: за сутки зафиксировано 238 новых заболеваний
Оперативная информация о COVID-19 на Херсонщине: за сутки зафиксировано 238 новых заболеваний
За последние сутки проведено 458 ПЦР-исследований и 291 исследование методом ИФА на выявление коронавирус. Зафиксировано 238 новых лабораторно подтвержденных случаев заболевания COVID-19, из которы...
25 декабря 20:00
1870