Все новости Херсона

Лента новостей
Общество
Стильний бутик жіночої білизни: ідеї для інтер’єру
23 января 07:30
264
Стильний бутик жіночої білизни: ідеї для інтер’єру

Стильний бутик жіночої білизни: ідеї для інтер’єру

Дорога спідня білизна – товар, який необхідно грамотно підкреслити за допомогою інтер’єру. Дизайн такого приміщення має бути достатньо вишуканим, щоб приваблювати цільову аудиторію, але при цьому лаконічним, щоб не перетягувати на себе увагу з товару.

Знайти ідеальний баланс простоти і розкоші може лише досвідчений спеціаліст, що знається на психології покупців та особливостях комерційного дизайну. Тому краще замовити дизайн інтер'єру такого бутика у професіоналів. В Україні можна звернутися в студію дизайну Partner Design.

дизайн магазину білизни

Ефектні елементи дизайну магазину жіночої білизни

  • Оформлення вітрин. Класичне використання манекенів – рішення досить банальне. Щоб привернути увагу відвідувачів торгового центру до магазину, можна створити атмосферу вінтажного будуара: поставити стильний туалетний столик з дзеркалом, пуф, розташувати манекен в розкішному пеньюарі, а навколо розкрасти інші комплекти білизни, наче вони були безладно розкидані господинею будуара.
  • Кольорова гама для торгової зали. Обираючи стиль оформлення та кольорову гаму для торговельного майданчика, краще віддати перевагу стриманості і пастельній гамі. Занадто багато яскравих кольорів, аксесуарів та складного декору можуть відволікати покупців від основного – асортименту білизни. Краще використовувати світлі тони в оформленні приміщення та дзеркала, що дозволить візуально розширити простір.
  • Зона відпочинку. Невеличкий диванчик чи пуфи, столик та ароматна кава додадуть закладу гостинності.
  • Торгове обладнання. Комфорт покупців при знайомстві з асортиментом білизни та вибором моделей залежить від ергономічного устаткування. Варто обирати зручні вішалки і кронштейни, оскільки на них можна краще розгледіти комплекти білизни, аніж на полицях. Також можна використовувати різноманітні модульні системи торгового обладнання: стійки з навісними елементами, торгові панелі тощо.

дизайн магазину білизни

Комфорт відвідувача понад усе

Аби кожній клієнтці було зручно та комфортно, необхідно облаштувати достатньо примірочних з хорошим освітленням, поличками та гачками. Недопустимі черги біля примірочних, тому варто врахувати потік клієнтів і, виходячи з цих даних, зробити відповідну кількість кабінок.

Дзеркала мають бути не лише в примірочних, а й в основному приміщенні. Попри те, що білизна – дуже інтимний товар, багатьом клієнткам хочеться вже у залі уявити, як вони виглядатимуть у тому чи іншому комплекті. Потурбуйтеся про те, щоб гостям було зручно роздивлятися білизну. Якісне освітлення та відповідна атмосфера здатні налаштувати ваших гостей на здійснення покупок.

Звісно, врахувати всі нюанси оформлення торгового простору може лише професіонал, тому радимо довірити справу тим, хто спеціалізується на комерційному дизайні.

0 комментариев
13 июня 2021, 04:56
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
B Xepcoнe пpи paзвeшивaнии бeлья погибла 38-летняя дoмoxoзяйкa
B Xepcoнe пpи paзвeшивaнии бeлья погибла 38-летняя дoмoxoзяйкa
B субботу, 22 мaя, в Xepcoнe дoмaшниe xлoпoты для 38-лeтнeй жeнщины зaкoнчилиcь ee гибeлью.B мнoгoэтaжкe нa улицe Cpeтeнcкoй гopoжaнкa вeчepoм вышлa нa бaлкoн вывecить тoлькo чтo выcтиpaннoe бeльe. Зa...
24 мая 11:41
2987
В Херсоне на неделю закроют самый оживленный железнодорожный переезд
В Херсоне на неделю закроют самый оживленный железнодорожный переезд
Городские власти областного центра готовят проект капитального ремонта железнодорожного переезда с Таврического.Об этом сообщил советник мэра Юрий Стельмашенко.— Так что готовьтесь, летом на нед...
07 июня 14:10
2431
На Херсонщине у мужчины во время прыжка не раскрылся парашют
На Херсонщине у мужчины во время прыжка не раскрылся парашют
Инцидент произошел вблизи Каховки. Об этом сообщает издание "Каховская Заря".По словам очевидцев во время прыжка у мужчины не раскрылся парашют. Однако на помощь пришел запасной парашют, который...
07 июня 11:10
2420
В Украине цены на черешню бьют все рекорды: берут 7 гривен "за попробовать"
В Украине цены на черешню бьют все рекорды: берут 7 гривен "за попробовать"
В Украине стартовал сезон черешни, но цена ягоды "кусается" и не всем она по карману. Например, в Одессе просят 500 гривен за килограмм сезонного лакомства. Об этом сообщает Украинская служба инф...
02 июня 14:47
2379