Смерть не заскочить херсонців зненацька
1 лютого в КП «Обласний територіальний Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської облради завершено підключення усіх районів Херсонської області, Нової Каховки та Херсона до центрального оперативного диспетчерського Центру.
Центральна оперативна диспетчерська приймає виклики екстреної медичної допомоги за єдиним телефонним номером «103», які надходять зі стаціонарних телефонів, від операторів мобільного зв'язку «МТС», «Київстар» і «Лайф». Щодня центральна оперативна диспетчерська приймаєпонад 600 звернень.
Диспетчерська складається із:
-Вузла маршрутизації екстрених з'єднань - цифрової автоматичної телефонної станції «ДНІПРО-МТ»;
-12 автоматичних робочих місць зі спеціалізованим програмним забезпеченням для диспетчерів прийому екстрених викликів та диспетчерів напрямків, які займаються подальшою обробкою заявок;
-Системи графічного відображення пересування бригад екстреної швидкої медичної допомоги;
-Комплексу обладнання бригад екстреної швидкої медичної допомоги, включаючи мобільні термінали зі спеціалізованим програмним забезпеченням, мобільним зв'язком, мобільним Інтернетом.
Херсонський Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – єдиний в Україні, де підключені всі райони, повідомляється на сайті Херсонської ОДА.