Все новости Херсона

Люди
Служба з деокупації Криму буде неефективною в Херсоні, - Сенченко
22 января 09:45
296
Служба з деокупації Криму буде неефективною в Херсоні, - Сенченко

Служба з деокупації Криму буде неефективною в Херсоні, - Сенченко

Народний депутат України V-VII скликань Андрій Сенченко заявив, ефективність роботи створеної президентом служби з питань деокупації та реінтеграції Криму навряд чи буде високою, якщо підрозділ буде дислокуватися в Херсоні. Про це йдеться в ефірі "112 Україна".

Представництво президента України в Автономній Республіці Крим, у межах якого створена служба, складається приблизно з 30 осіб разом з технічними працівниками.

«Мені довелося відновлювати, по суті справи, евакуйовані з Криму представництва президента України. Тоді я вніс цю пропозицію. Турчинов її підтримав. Було прийнято рішення побудувати в Херсоні цю структуру. Це досить компактний орган, вся чисельність якого, наскільки я пам'ятаю, штатна, була 31 людина разом з технічними працівниками», - повідомив Сенченко.

За його словами, завдання вироблення стратегії з реінтеграції тимчасово окупованого півострова не відповідає можливостям цього підрозділу.

«Завдання, яке ставилося, – це постійно моніторити ситуацію в Криму з правами людини, дії окупаційної влади, надавати первинну допомогу тим, хто виїжджає з Криму, вимушеним переселенцем. І говорити про те, що всередині цієї структури утворюється якась служба, яка буде виробляти стратегію, сидячи в Херсоні, стратегію деокупації Криму і його реінтеграції в тіло української держави, на мій погляд, це навіть не смішно».

Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко підписав указ про створення служби з деокупації Криму.

У свою чергу прес-секретар президена РФ Дмитро Пєсков заявив, що питання про приналежність Криму не існує, тому воно не обговорюється.

0 комментариев
07 декабря 2022, 07:54
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают