Общество
Сили оборони півдня знищили ЗРК "Бук-МЗ" та шість артсистем російської армії
Сили оборони півдня знищили ЗРК "Бук-МЗ" та шість артсистем російської армії
Українські військові на півдні за добу знищили зенітно-ракетний комплекс "Бук-М3", шість артилерійських систем, чотири міномети та 16 одиниць автобронетехніки армії РФ.
Про це у Facebook 10 лютого повідомили Сили оборони півдня.
Окрім цього, до переліку втрат росіян увійшли: 11 ударних безпілотників типу "Shahed-136", шість — розвідувальних типу "Zala", "Supercam" та "Орлан-10", човен, квадроцикл, сім антен управління БпЛА, мотоцикл, дві антени "Starlink", антена зв'язку, три засоби радіоелектронної боротьби, зокрема "Лісочок" і "Гарпія", три генератори та трансформатор, йдеться у дописі.
Також, за даними відомства, українські бійці ліквідували 45 окупантів, уразили дев'ять спостережних пунктів, два польові склади для зберігання матеріально-технічних засобів, 50 бліндажів та укриттів росіян.
suspilne.media
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
В Херсоне на Острове наркоман зарезал пожилую херсонку и выбросился с 8-го этажа
На межі Миколаївщини та Херсонщини росіяни кидають техніку
У Херсоні чутно вибухи – ЗМІ
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ХЕРСОНЩИНИ!
Арестович заявив, що на Херсонщині вночі було знищено значну кількість техніки противника
В Станіславі поховали українських воїнів, котрі загинули в боях за Херсонщину
Читают
/
Обсуждают
На ТОТ Херсонщини скасували автобусні рейси до Москви та Криму
На тимчасово окупованій частині Херсонської області призупинили частину автобусних рейсів, зокрема між Скадовськом та Москвою, а також Скадовськом і Севастополем.
Про це повідомляють окупаційні мед...
Війна розлучила: The Times розповіло історію братів-близнюків, які опинилися по різні боки
Востаннє брати бачилися особисто у 2020 році / Колаж: УНІАН, фото: скріншот з відео, facebook.com/kyrylo.budanov.official
В полоні Олексій Бошин дізнався від росіян, що його брат Віктор вступив до ро...
Житло херсонців на окупації: як Росія відбирає квартири і що робити до 1 липня 2026
До 1 липня 2026 року — менше місяця — окупаційна влада вимагає від власників нерухомості на лівобережжі Херсонщини переоформити українські документи за російськими правилами. Хто не встигне або відмов...
Сальдо міг таємно одружитися з колишньою секретаркою у Москві
Окупаційний губернатор захопленої Росією частини Херсонської області Володимир Сальдо рік тому міг таємно одружитися зі своєю колишньою секретаркою Світланою Запорожською.
Такого висновку ми дійшли...