Лента новостей
Общество
Ще приблизно два тижні на Херсонщині триватиме потоп, спричинений підривом росіянами Каховської ГЕС, – гендиректор Укргідроенерго Сирота
Ще приблизно два тижні на Херсонщині триватиме потоп, спричинений підривом росіянами Каховської ГЕС, – гендиректор Укргідроенерго Сирота
Лише в середині липня Дніпро відступить із затоплених населених пунктів півдня країни.Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю NV розповів Ігор Сирота, гендиректор Укргідроенерго, державного оператора вітчизняних гідроелектростанцій.
Він зазначив, що попередньо фахівці компанії припускали, що на це піде 10 днів, але наразі вірогіднішим видається термін у 14 діб. Лише після того люди зможуть повернутися до затоплених наразі населених пунктів.
"…Може і швидше… Враховуючи, що це літо, і ґрунт сухий. Ну і якщо ще десь розмиє під греблею, і буде більший поштовх води, то буде швидше все відбуватися", - пояснив він.
"Ми розуміємо, що росіяни не збираються нічого робити, вони не будуть нічого перекривати, щоб вода не спрацьовувалася (спускалась), — їм це не потрібно. Вони відійшли на дальні позиції, будуть там робити свої окопи і готуватися до контрнаступу", - додав гендиректор Укргідроенерго.
Нагадаємо, напередодні ввечері МВС повідомило, що підвищення рівня води - зокрема в районі Херсона - все ще фіксується, однак темпи його знизилися. Фахівці сподіваються, що невдовзі вода почне поступово спадати.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
В Херсоне на Острове наркоман зарезал пожилую херсонку и выбросился с 8-го этажа
На межі Миколаївщини та Херсонщини росіяни кидають техніку
У Херсоні чутно вибухи – ЗМІ
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ХЕРСОНЩИНИ!
Арестович заявив, що на Херсонщині вночі було знищено значну кількість техніки противника
В Станіславі поховали українських воїнів, котрі загинули в боях за Херсонщину
Читайте также:
Читают
/
Обсуждают
Військові РФ ударили по зупинці громадського транспорту у Херсоні: є поранений
Орієнтовно о 09:40 російські військові атакували з дрона зупинку громадського транспорту у середмісті Херсона, внаслідок чого постраждав 62-річний чоловік.
Про це повідомила Херсонська ОВА.
Місц...
У Корабельному районі Херсоні через російський удар загинув 47-річний чоловік
Унаслідок російського обстрілу у Херсоні загинув 47-річний чоловік.
Про це повідомили у Херсонській МВА.
Зазначається, що близько 18:00 окупанти обстріляли Корабельний район міста. Під удар потр...
Через удар по базі окупаційної ФСВП у Щасливцевому загинув російський тюремник
Внаслідок атаки Сил оборон атакували будівлі ну Щасливцевому, де зараз розташована окупаційна Федеральна служба виконання і покарань, загинув один зі свіробітників структури – кримчанин Олексій Столяр...
Поблизу Херсона на російській міні підірвалися троє людей
Троє людей постраждали внаслідок підриву на російській міні поблизу Херсона.
Про це повідомили у Херсонській МВА.
До медичного закладу звернулися жителі Інженерного – 56-річний чоловік, 52-річна...