События


Що заплановано відкрити для навчання дітей-інвалідів?

Просмотров: 202

23 Ноября, 21:30


Що таке інклюзивна освіта? Останнім часом вона стала активно впроваджуватися в Україні. Інклюзивна освіта - це гнучка індивідуалізована система навчання дітей з особливостями психофізичного розвитку в умовах загальноосвітньої школи за місцем проживання. Навчання відбувається за індивідуальними навчальними планами та забезпечується медико-соціальним та психолого-педагогічним супроводом. У 2017 році в Херсонській області збільшилась кількість загальноосвітніх шкіл, де впроваджено інклюзивну освіту: з 50 у минулому році до 69 шкіл у поточному.

Також збільшилася кількість класів з інклюзивною формою навчання з 95 у 2016 році (148 дітей) до 160 (275 дітей) у 2017-ому. В Олешківському районі – на 11 класів. У Голопристанському на 7, Горностаївському на 5, Бериславському на 8, Великолепетиському на 2, м. Херсон на 11 класів, у Чаплинській ОТГ на 3 класи. Відкрито чотири інклюзивні дошкільні групи для дев»яти дітей-інвалідів та дітей з особливими потребами у місті Херсоні. Найбільше активне впровадження інклюз-форм навчання у Білозерському, Генічеському та Олешківському районах та у місті Херсоні.

Для студентів з обмеженими фізичними можливостями за останній період були створені спеціалізовані групи у вищих навчальних закладах 1-2 рівнів акредитації. Так у Херсонському базовому медичному коледжі навчається 54 студента з вадами слуху, у Генічеському медичному коледжі – 32 студенти з вадами зору.

В учбовий період 2017-2018рр. планується відкрити в Херсонській області для дітей з особливими потребами чотири міських інклюзивних центри – в Херсоні, Новій Каховці, Каховці та Голій Пристані, а також вісім районних центрів в області.

Автор: Світлана Чистякова

Джерело: видання «Херсон Daily»Читайте также:


Комментарии

Комментариев 0

16.07 2018, 0:17


Лента новостей


В Чернобаевке кто-то поджег супружескую пару

В селе Чернобаевка произошел пожар. Утром, кто-то…

Херсонские умельцы 2 года варганили поддельный кофе в промышленных масштабах

Мы сообщали, что сегодня херсонские полицейские проанонсировали громкое дело по…

В Новотроицком работодатель заплатит многомиллионный штраф

В Новотроицком ГУ Гоструда провело инспекцию в ООО «Новострой-Люкс» и…


Цифра недели
1,4
млн.грн стоимость новой спортивной площадки в Каховке

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"