Общество


"Самі садили, самі й поливають" - хто у Херсоні дбає про дерева?

Просмотров: 134

20 Августа, 13:14


"Самі садили, самі й поливають" - хто у Херсоні дбає про дерева?

"Самі садили, самі й поливають" - хто у Херсоні дбає про дерева?

Опіки потребують не лише люди, а й дерева, - про це не забувають в Громадській платформі "Добро переможе". Тож час від часу члени команди завантажують авто великими ємностями води та вирушають у парки і сквери Херсона.

"Особливу увагу приділяємо молодим насадженням, - розповідає Рожков Юрій, - адже їх корінці одразу під поверхнею і палюче сонце та поривчастий вітер висушують вологу дуже швидко!"

Зараз з місцевими жителями навідались у молодий гайок на Північному, біля дитячого майданчику, де разом восени висаджували горіхи та клени. 

"Усі деревця прийнялись! Їх близько 70 штук, - з гордістю ділиться враженнями Апфія Гога, херсонська активістка, - бо ми вже кілька разів їх поливали! Самі, в руках води не наносимось, тому дуже добре, що нам у цьому допомагає Рожков Юрій. З ним садили, з ним і доглядаємо! А ще, на наше прохання, колектив Громадської платформи "Добро переможе" влаштував виїзний "Банк одягу" - кому треба яка одежина, то міг, за наявності посвідчення соціальної категорії, собі вибрати безкоштовно! Особливо нам сподобались новенькі куртки і пальто. Незабаром осінь, а ми вже утеплились! Також вдячна Рожкову Юрію особисто за велотренажер, подарований мені для онука Володимира. Він інвалід з дитинства. Тепер буде розробляти свою ніжку якісно. Знаю, що усе, що робить Рожков Юрій - від душі та доброго серця. Це віруюча людина. Напевне, його місія у цьому житті - робити добро! Багато років допомагає усім, опікується здоров'ям дорослих та малих. А тепер і наш гайок виросте й повітря буде тут чистим та свіжим. Для усіх нас, для херсонців!"


Популярные новости


Читайте также:

Новости партнеров

Комментарии

Комментариев 0

21.09 2019, 1:23

Лента новостей
Все новости
Больше новостей


В Херсоне поврежден памятник Героям Сталинграда

Сегодня, 20 сентября, мы обнаружили, что в Херсоне поврежден памятник…

Цифра недели
2,3 тыс.
Стільки вакансій укомплектовано Херсонською обласною службою зайнятості з початку року

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"
X
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей вместе с KhersonDaily!