Все новости Херсона

Общество
Розбірки в Херсонській ОДА по ремонту високопільських доріг
03 декабря 16:55
255
Розбірки в Херсонській ОДА по ремонту високопільських доріг

Розбірки в Херсонській ОДА по ремонту високопільських доріг

У понеділок, 2 грудня, в Херсонській ОДА відбулася нарада під керівництвом заступника голови Херсонської ОДА Сергія Козиря щодо ремонту доріг у Високопільській ОТГ.

Нагадаємо, громада ОТГ звернулася до голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва з проханням вплинути на підрядника, адже розпорядником державних коштів на ремонт доріг є ОДА, бо людей шокувало відношення та підхід у роботі ремонтників доріг до витрати понад 20 млн грн. Адже при ремонтуванні дороги 0220601 с.Мала Шестірня – Високопілля місцевими було виявлено кучі захололого асфальту по посадках. Окрім того, після так званого ремонту щебневої дороги від села Нововознесенське до Костирки, люди не змогли після дощу по ній передвигатися, бо замість щебню завезли більше глини, в результаті на декілька днів люди були відрізані від районного центру, школярі не змогли дібратися до школи, хворі до лікарні.
Розбірки в Херсонській ОДА по ремонту високопільських доріг
Розбірки в Херсонській ОДА по ремонту високопільських доріг

Тож, на вказаній нараді були присутні заступник директора заступник голови Херсонської ОДА Сергій Козир, заступник Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації- начальник управління автомобільних доріг загального користування місцевого значення Анатолій Галамага, представник технадзорної служби, підрядник та представник Високопільської ОТГ.
На початку наради заступник голови ОДА Сергій Козир спочатку виказав своє невдоволення, що повідомлення про асфальт у посадках зявилося у фейсбуці, а не у нього чи Галамаги від представників влади Високопільської ОТГ.
Розбірки в Херсонській ОДА по ремонту високопільських доріг

На що журналісти зауважили, що у людей на так званий «ремонт» урвався терпець, бо за якістю ремонту у дощ не відповідають не спеціалісти, ні правоохоронні органи, а в результаті витрачаються мільйони державних коштів, а дорога як була розбита, такою ж і залишається.

Далі на нараді Сергій Козир акцентував, що жодна державна копійка не буде потрачена на неякісний ремонт, що роботи у підрядника приймаються тільки після встановлення спеціальної «візи» від місцевої влади. Окрім того, з березня наступного рокі якість відремонтованих доріг буде перевіряти спеціально створена комісія.

Щодо ремонту дороги 0220601 с.Мала Шестірня – Високопілля підрядник запевнив, що вона буде відремонтовано на 15 грудня поточного року. Окрім того, гарантія на той ремонт становить 3 роки.

Щодо дороги на Костирку Галамага запевнив всіх присутніх, що до кінця року дорога буде відремонтована та по ній зможуть їздити, гарантія ремонту в 3, 7 млн грн встановлено на 1 рік.

Окрім того, як підрядники так і представники ОДА запевнили журналістів, що вкладати асфальт в дощову погоду ніхто не буде. Тож, шановні мешканці, якщо ви дбаєте про те, аби на ваших дорогах проводився якісний ремонт, фільмуйте проведення робіт, не дозволяйте недобросовісним ремонтувальникам використовувати гроші вашої громади та держави для «галочки» - далі передавайте відео журналістам, правоохоронним органам.

Маємо надію, що надалі не буде подібних випадків – інакше Президенту Зеленському, котрий пообіцяв українцям відремонтувати дороги, переглянути склад своєї команди в Херсонській ОДА…
Тетяна Дергачова

Новости Херсона
Губернатор
Деньги
чиновники
ОГА
1 комментарий
04 декабря 2022, 19:47
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают