Лента новостей
Общество
Росіяни загострюють гуманітарну кризу на ТОТ, щоб змусити людей отримати паспорт рф
Росіяни загострюють гуманітарну кризу на ТОТ, щоб змусити людей отримати паспорт рф
Про це повідомляє “Центр національного спротиву”.
Для того, щоб виконати вимоги з паспортизації тимчасово окупованих територій, росіяни вдаються до загострення гуманітарної кризи. Окупанти намагаються максимально блокувати зняття гривні з українських карток. У першу чергу, це вдарить по людях, які отримують пенсію та соцвиплати.
При знятті гривні посередники стягують близько 15-20%. Для того, щоб дедалі більше витіснити гривню, росіяни її заборонили “офіційно” з 1 січня, після чого розпочали рейди на малий бізнес.
За відсутності гривні окупанти змушують людей брати виплати від рф. Це 4000 та 10 000 рублів, проте й цю “допомогу” можна отримати лише за наявності російського паспорта.
Як зазначають у “Центрі національного спротиву”, у багатьох населених пунктах на ТОТ виплати від рф давно обмежили, а насправді розікрали. Проте пенсіонери змушені стояти в чергах за подачкою від росіян, адже їм погрожують конфіскацією житла за несплату комунальних послуг.
З іншого боку, попри тиск, який чинять росіяни, жителі окупованих територій Херсонщини, зокрема, продовжують користуватись українською валютою, і ті, у кого залишились заощадження, не поспішають обмінювати їх на рублі.
kherson.ipc.org.ua
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
В Херсоне на Острове наркоман зарезал пожилую херсонку и выбросился с 8-го этажа
На межі Миколаївщини та Херсонщини росіяни кидають техніку
У Херсоні чутно вибухи – ЗМІ
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ХЕРСОНЩИНИ!
Арестович заявив, що на Херсонщині вночі було знищено значну кількість техніки противника
В Станіславі поховали українських воїнів, котрі загинули в боях за Херсонщину
Читайте также:
Читают
/
Обсуждают
Військові РФ ударили по зупинці громадського транспорту у Херсоні: є поранений
Орієнтовно о 09:40 російські військові атакували з дрона зупинку громадського транспорту у середмісті Херсона, внаслідок чого постраждав 62-річний чоловік.
Про це повідомила Херсонська ОВА.
Місц...
Окупанти атакували “швидку: у Дар’ївці на Херсонщині (фото)
Російські війська атакували з безпілотника карету екстреної медичної допомоги у селі Дар’ївка на Херсонщині.
Про це повідомили у Херсонській ОВА.
Зазначається, що дрон цілеспрямовано був скерова...
У Корабельному районі Херсоні через російський удар загинув 47-річний чоловік
Унаслідок російського обстрілу у Херсоні загинув 47-річний чоловік.
Про це повідомили у Херсонській МВА.
Зазначається, що близько 18:00 окупанти обстріляли Корабельний район міста. Під удар потр...
У Херсоні через російську дронову атаку загинула працівниця “Херсонобленерго”
Під час атаки російських безпілотників на Херсон 1 липня загинула працівниця АТ “Херсонобленерго” Світлана Нестерович.
Про це повідомили в на сторінці підприємства.
Жінка працювала контролеркою...