Все новости Херсона

Лента новостей
Общество
Росіяни за півроку не змогли закрити доступ населенню лівобережжя Херсонщини до українського телебачення
28 июля 19:11
441
Росіяни за півроку не змогли закрити доступ населенню лівобережжя Херсонщини до українського телебачення

Росіяни за півроку не змогли закрити доступ населенню лівобережжя Херсонщини до українського телебачення

Окупанти оголосили про чергову “священну війну” українському супутниковому телебаченню на ТОТ Херсонської області. За розпорядженням так званого “губернатора” регіону Володимира Сальдо, всі “неліцензовані” антени-“тарілки” мають бути демонтовані до 15 серпня поточного року. Як альтернативу росіяни пропонують безоплатне встановлення приймачів “Русский мір”. Це вже не перша спроба закрити доступ населенню окупованої частини Херсонщини до українського контенту. Попередні намагання зазнали фіаско.

Про це повідомляють кореспонденти “IPC-Південь”.

“Доручив замінити українські супутникові тарілки на «Русский мір» — наші люди мають дивитися наше телебачення. Розумію: кадрів не вистачає, але робота має робитися. Дав термін до 15 серпня! На території області українських приймачів  не повинно бути!” – наголосив Сальдо.

Примітно, що українські супутникові антени Сальдо заборонив своїм розпорядженням ще на початку 2025. Всі вони мали бути демонтовані до 31 березня цього року, проте, як бачимо, місцеві колаборанти з цим завданням не впорались.
Схоже, що росіянам ця ситуація не сподобалась і вони вирішили трохи “закрутити гайки”. Тож херсонські зрадники змушені були почали “другий раунд” героїчного протистояння українському телебаченню.

Наприклад, гауляйтер окупованої Каховки Павло Філіпчук, вирішив зайнятися демонтажем супутникових антен власноруч. Він навіть записав відео, на якому все ж таки долає одразу два приймачі українського сигналу. “Чому це важливо? Тому що у прифронтовому окрузі йде не лише звичайна війна, а й інформаційна. І в ній не можна залишати жодної лазівки для пропаганди та фейків. Особливо — якщо йдеться про людей похилого віку, які не завжди можуть відрізнити правду від відвертої брехні”, – похвалився Філіпчук.
Колаборант Філіпчук “перемагає горинича”.
Колаборанти з окупованого Новотроїцького, своєю чергою, вирішили форсувати демонтаж “незаконного обладнання”, надавши населенню громади часу лише до кінця цього тижня. За відмову позбутись “гориничів”, як тут називають старі антени, місцеві зрадники погрожують новотройчанам репресіями. “Власники житлових та нежитлових приміщень, на яких встановлені українські комплекти супутникового прийому, зобов’язані здійснити їх демонтаж. Звертаємо вашу увагу на те, що недотримання вимог указу тягне за собою адміністративну відповідальність!” – зазначають новотроїцькі зрадники.
Цікаво, що безоплатно комплекти обладнання “Русскій мір” будуть встановлюватись аж до листопада 2025 року, тобто росіяни перестрахувались на випадок, якщо здолати “гориничів” їм не вдасться і з другої спроби. А ось платити за “халявне” російське телебачення жителі лівобережжя Херсонщини почнуть вже з 2026 року, тобто свято триватиме зовсім недовго.
0 комментариев
24 июня 2026, 11:29
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
Росіяни вдарили КАБами по передмістю Херсона
Росіяни вдарили КАБами по передмістю Херсона
Вранці 13 червня 2026 року російська армія завдала авіаційного удару по передмістю Херсона – Зеленівці. Про це повідомляє Херсонська міська військова адміністрація. Близько 05:00 окупанти атакув...
13 июня 11:58
1313
Російська авіація вдарила по підприємству в Херсоні (фото)
Російська авіація вдарила по підприємству в Херсоні (фото)
У Херсоні внаслідок російського авіаудару сталась пожежа на території одного з підприємств. Про це повідомили у соціальних мережах ДСНС України. За даними рятувальників, вогонь охопив два складс...
13 июня 14:58
1135
Сили оборони зупинили російський штурм в районі Антонівського мосту
Сили оборони зупинили російський штурм в районі Антонівського мосту
Минулої доби на Придніпровському напрямку Сили оборони зупинили одну штурмову дію у напрямку Антонівського мосту.  Про це повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.  За даними Генштабу, протягом минул...
31 мая 09:03
1131
Сальдо хоче вивчати вплив “українських біолабораторій” на загибель птахів на Херсонщині
Сальдо хоче вивчати вплив “українських біолабораторій” на загибель птахів на Херсонщині
Так званий губернатор Херсонської області Володимир Сальдо заявив про необхідність дослідження причин загибелі перелітних птахів у регіоні та припустив, що це може бути пов’язано з так званими “україн...
06 июня 10:54
1072