Лента новостей
Криминал
Рейди росіян у Новій Каховці: що шукають і про що питають
Рейди росіян у Новій Каховці: що шукають і про що питають
Дрони — наша сила
Учора в районі Абрикосівки (це між Подокалинівкою та Великими Копанями) було знищено три РСЗВ "Ураган" разом з ТЗМ до них (транспортно-заряджаючі машини). Також поруч було знищено склад БК.Це відстань у майже 40 км від Нової Каховки. Дана техніка була знищена за допомогою дронів. Тобто, робимо висновок: ЗСУ з такими можливостями скоро зможуть діставати до Скадовська і Каланчака.
Рейди окупантів
Сьогодні також було повідомлення про посилення блок-посту біля школи в Дніпрянах. У громаді подекуди проводяться рейди окупантів. Їхнє звадання — знайти будь-кого, хто допомагає Силам оборони України, байдуже яким чином. Причому можуть провести як вдень, так і вночі.Спираються на те, що на лівобережжі Херсонщини "военное положение". Також наголошують на те, що місцеві жителі повинні сприяти в проведенні "контрдиверсійних заходів", у тому числі докладніше розповідати про своїх сусідів, знайомих, друзів і родичів. Особливо якщо у них "неправильна позиція", тобто антиросійська.
Про що допитуються
Питання під час обшуків стосуються ставлення до армії РФ, правоохоронних органів окупантів, "виборів" і "референдуму" (якщо не брали участь — чому саме?), де працюєте, наявність російського паспорту, якщо він є у чоловіків — наявність військового квитка. Про дітей — окрема розмова: де знаходяться, чи навчаються в школі, чи використовують українську онлайн-школу, чи входять до "юнармії", з ким спілкуються і про що і т. д.Зона беззаконня
Якщо у вас є рухоме майно — документи на нього, а також про "можливість безоплатної передачі транспортних засобів на користь ЗС РФ". Ні про яку компенсацію взагалі мова не йде. І про документи щодо "передачі" також.Тобто лівобережжя Херсонщини — це зона повного беззаконня. Є лише поодинокі випадки, коли людям вдається захистити свої права і себе. Часто-густо комендатури росіян взагалі не реагують на порушення з боку вояків РФ.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Убивали на глазах у девушек: на Херсонщине посреди улицы нашли мертвым военного
«Дипломи» в окупації отримувати не складно
Власник компанії у Херсоні втратив будинок через корупцію під час ремонту школи
Довічне позбавлення волі – засуджено ексголову суду з Херсонщини, яка здійснювала «правосуддя» за законодавством рф
У Херсоні затримали мародерів, які грабували покинуті будинки на Острові після обстрілів
На Херсонщині за привласнення гумдопомоги засудили ексзаступника начальника СВА
Читают
/
Обсуждают
У Херсоні через удар російського FPV-дрона згоріла “швидка”
Минулої доби росіяни вдарили FPV-дроном по території медичного закладу у Херсоні.
Про це повідомили у поліції Херсонської області.
У результаті атаки згорів автомобіль екстреної медичної допомог...
На ТОТ Херсонщини скасували автобусні рейси до Москви та Криму
На тимчасово окупованій частині Херсонської області призупинили частину автобусних рейсів, зокрема між Скадовськом та Москвою, а також Скадовськом і Севастополем.
Про це повідомляють окупаційні мед...
Сили оборони атакували морськими дронами позиції РФ на ТОТ Херсонщини (відео)
Під час спецоперації на Херсонщині кілька морських дронів «Баракуда» наблизилися до ворожих позицій, а з їхніх бортів запустили FPV-дрони для дорозвідки та пошуку прихованих цілей.
Про це повідомил...
Колаборант Сальдо «згадав» про міфічні біолабораторії, проте «забув», що у 2011 році був мером Херсона
Так званий «губернатор» лівобережжя Херсонщини Володимир Сальдо повернувся до старих російських наративів про міфічні «біолабораторії», які нібито виготовляли біологічну зброю на території Херсонської...