Все новости Херсона

Лента новостей
Общество
Прокуратура буде розбиратися із забрудненою землею
21 декабря 11:54
30
Прокуратура буде розбиратися із забрудненою землею

Прокуратура буде розбиратися із забрудненою землею

23 вересня на підставі звернення громадян та згоди Державної екологічної інспекції України державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області здійснена позапланова перевірка дотримання вимог природоохоронного законодавства фізичною особою - підприємцем Г. в частині охорони та раціонального використання водних та земельних ресурсів.

Підприємцем на момент проведення перевірки, використовувалось 4 земельні ділянки, які належать іншим громадянам. Документи на право користування земельними ділянками ФОП не оформлено. На ділянках розміщені будівлі та споруди, які призначені для рекреації та оздоровлення населення (бальнеологія), розташований басейн загальною площею 200 м.кв. та орієнтовною глибиною 1,5 м.

Через отвір басейну, вода жовтуватого кольору потрапляє на ґрунт земельних ділянок, з території яких, по штучно створеному каналу, розкопаному в землі, шириною близько 0,5 м, вода потрапляє у природне поглиблення.

Спеціалістом відділу інструментально-лабораторного контролю відібрано проби ґрунту та складено акт відбору проб на земельних ділянках.

Відповідно до протоколу вимірювань показників складу та властивостей ґрунтів, в зразках ґрунту, відібраного на забрудненій земельній ділянці, вміст амонію (обмінного) в перерахунку на азот амонійний, заліза (рухомі форми), нітратів (алюмокалієва витяжка) у перерахунку на нітрати, фосфору (рухомі форми), у перерахунку на п?ятиоксид фосфору та хлоридів (водна витяжка), перевищує гранично-допустиму та фонову концентрації. Таким чином, витік води призвів до забруднення земельної ділянки.

За вказані порушення гр. Г. притягнуто до адміністративної відповідальності.

Також, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області здійснено розрахунки збитків, заподіяні державі ФОП за шкоду, завдану внаслідок забруднення земель на суму 39 тис.072 грн. та за нецільове використання земельної ділянки на суму 543тис.602 грн.

Керуючись ст. 253 КУпаП, матеріали вказаної перевірки направлено до прокуратури Херсонської області.

0 комментариев
23 июня 2021, 00:28
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
Иномарку разорвало на части: под Херсоном произошло смертельное ДТП
Иномарку разорвало на части: под Херсоном произошло смертельное ДТП
Сегодня, 27 мая, около 7:10 в "Единый центр 102" полиции Херсонской области поступило сообщение о дорожно-транспортном происшествии с пострадавшими вблизи пос. Молодежное. В результате столкновен...
27 мая 10:11
3618
На Херсонщине у мужчины во время прыжка не раскрылся парашют
На Херсонщине у мужчины во время прыжка не раскрылся парашют
Инцидент произошел вблизи Каховки. Об этом сообщает издание "Каховская Заря".По словам очевидцев во время прыжка у мужчины не раскрылся парашют. Однако на помощь пришел запасной парашют, который...
07 июня 11:10
3142
Херсонка, по вине которой в ДТП погибли ее муж и трое детей, получила 5 лет тюрьмы
Херсонка, по вине которой в ДТП погибли ее муж и трое детей, получила 5 лет тюрьмы
В пpoшлую пятницу, 4 июня 2021 гoда, Скадoвский pайoнный суд Хеpсoнскoй oбласти выне пpигoвop в oтнoшении oбвиняемoй пo части тpетьей статьи 286 Угoлoвнoгo кoдекса Укpаины и назначил наказание в виде...
07 июня 18:53
2769
В Херсонской области град уничтожил огороды
В Херсонской области град уничтожил огороды
Заново засаживать приусадебные участки придется жителям большого поселка Чаплинка на Херсонщине. Овощи на их огородах сплошь выбил град!— Градины летели величиной с вишню, и за считанные минуты...
07 июня 14:25
1892