Все новости Херсона

Лента новостей
Общество
Прокуратура буде розбиратися із забрудненою землею
21 декабря 11:54
20
Прокуратура буде розбиратися із забрудненою землею

Прокуратура буде розбиратися із забрудненою землею

23 вересня на підставі звернення громадян та згоди Державної екологічної інспекції України державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області здійснена позапланова перевірка дотримання вимог природоохоронного законодавства фізичною особою - підприємцем Г. в частині охорони та раціонального використання водних та земельних ресурсів.

Підприємцем на момент проведення перевірки, використовувалось 4 земельні ділянки, які належать іншим громадянам. Документи на право користування земельними ділянками ФОП не оформлено. На ділянках розміщені будівлі та споруди, які призначені для рекреації та оздоровлення населення (бальнеологія), розташований басейн загальною площею 200 м.кв. та орієнтовною глибиною 1,5 м.

Через отвір басейну, вода жовтуватого кольору потрапляє на ґрунт земельних ділянок, з території яких, по штучно створеному каналу, розкопаному в землі, шириною близько 0,5 м, вода потрапляє у природне поглиблення.

Спеціалістом відділу інструментально-лабораторного контролю відібрано проби ґрунту та складено акт відбору проб на земельних ділянках.

Відповідно до протоколу вимірювань показників складу та властивостей ґрунтів, в зразках ґрунту, відібраного на забрудненій земельній ділянці, вміст амонію (обмінного) в перерахунку на азот амонійний, заліза (рухомі форми), нітратів (алюмокалієва витяжка) у перерахунку на нітрати, фосфору (рухомі форми), у перерахунку на п?ятиоксид фосфору та хлоридів (водна витяжка), перевищує гранично-допустиму та фонову концентрації. Таким чином, витік води призвів до забруднення земельної ділянки.

За вказані порушення гр. Г. притягнуто до адміністративної відповідальності.

Також, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області здійснено розрахунки збитків, заподіяні державі ФОП за шкоду, завдану внаслідок забруднення земель на суму 39 тис.072 грн. та за нецільове використання земельної ділянки на суму 543тис.602 грн.

Керуючись ст. 253 КУпаП, матеріали вказаної перевірки направлено до прокуратури Херсонської області.

0 комментариев
11 апреля 2021, 08:05
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
На Чемпионате Мира по спортивным танцам херсонцы завоевали первое место
На Чемпионате Мира по спортивным танцам херсонцы завоевали первое место
В рамках Чемпионата мира по спортивным танцам, который проходил в Польше, херсонцы Дмитрий Симаков и Валерия Яровая завоевали первое место в категории “Rising Star” ( “Восходящая зве...
01 апреля 17:40
4713
Кто наживался на паспортах моряков?
Кто наживался на паспортах моряков?
Еще совсем недавно получить паспорт моряка было большой проблемой. Надо было найти через кого, кроме того, всё это выливалось в немалые деньги. Обычно моряку советовали «особый» крюинг, и...
26 марта 12:29
3722
Украинцев ждет подорожание продуктов на 75%
Украинцев ждет подорожание продуктов на 75%
Перед пасхальными праздниками украинцев ожидает подорожание продуктов питания сразу на 75%. Стабильно высокие цены будут держаться вплоть до мая текущего года, сообщают украинские эксперты. Как проко...
17 марта 16:56
3107
Ужасная авария под Херсоном: авто разбило вдребезги
Ужасная авария под Херсоном: авто разбило вдребезги
На трассе М-17, рядом с Херсоном произошло серьезное ДТП. Об этом сообщают в Тeлeграм-канале Опeративний Хeрcон. От сильного удара автомобиль Рeно полностью разбит. Вторая машина — внедо...
24 марта 14:39
3017