Все новости Херсона

Общество
Проблеми аграріїв вирішить товарознавча експертиза
08 апреля 07:52
92
Проблеми аграріїв вирішить товарознавча експертиза

Проблеми аграріїв вирішить товарознавча експертиза

Відповідно до Закону України „Про судову експертизу” державні спеціалізовані установи (науково-дослідні інститути судових експертиз) на замовлення заявника можуть проводити експертні дослідження і обстеження, у тому числі товарознавчу експертизу.

Відповідно, у разі необхідності визначення відповідності власновиробленої сільськогосподарської продукції відповідному коду товарної класифікації згідно з УКТ ЗЕД для правильного відображення обсягів постачання таких товарів у податковій декларації з ПДВ та її додатках платник податку – суб’єкт спеціального режиму оподаткування має можливість отримати висновок від Торгово-промислової палати України (її регіональних відділень) або науково-дослідного інституту судових експертиз.

При цьому у разі, якщо платником податку - суб’єктом спеціального режиму оподаткування здійснюються операції з вивезення власновиробленої сільськогосподарської продукції за межі митної території України у митному режимі експорту, то, така продукція підлягає митному оформленню та класифікується митними органами ДФС шляхом визначення кодів відповідно до класифікаційних групувань, зазначених в УКТ ЗЕД. Рішення митних органів ДФС щодо класифікації товарів для митних цілей є обов'язковими. Висновки інших органів, установ та організацій щодо визначення кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД при митному оформленні мають виключно інформаційний або довідковий характер.

0 комментариев
07 декабря 2022, 12:13
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают