Все новости Херсона

Лента новостей
Общество
Про шкільні побори говоритимуть відкрито
13 апреля 11:37
104
Про шкільні побори говоритимуть відкрито

Про шкільні побори говоритимуть відкрито

Завтра,  14 квітня о 14:00 ГО «Громадська безпека та розвиток» проведе альтернативне зібрання - круглий стіл на тему: «Створення ефективного та прозорого механізму обліку та контролю за використанням благодійних внесків в системі освіти м. Херсона».

Захід проводиться з метою не допущення саботажних дій з боку несумлінних членів «Комісії  з питань моніторингу стану отримання благодійних коштів та їх використання в освітніх закладах м. Херсона», складеної Сергієм Черевко 01.04.2016 та прийняття альтернативного рішення з даного питання.

ГО «ГБР» запрошує взяти участь у круглому столі відповідальних осіб системи освіти, депутатів, представників засобів масової інформації, представників громадських організацій та громадських діячів, батьків, активних громадян міста з метою  обговорення даного питання та створення відповідних Положень щодо механізму обліку та використання благодійних внесків.

Спікери:
Гуляєв Олександр, голова правління ГО «Громадська безпека та розвиток;
Шнабський Геннадій, член ГО «Громадська безпека та розвиток», консультант з питань надходження та використання благодійної допомоги в сфері шкільних закладів;
Роман Фоменко, голова ХОГО «Мир та закон»;
Максименко Олександр Володимирович, голова громадської організації «Всеукраінська рада народного контролю – комітет народного контролю»
Клименко Володимир, член правління ГО «Громадська безпека та розвиток»;
Мартиненко Альона, член ОО "ГБР, консультант з питань надходження та використання благодійної допомоги в сфері дошкільних закладів,представник батьківського комітету НВК № 9.

Запрошені до обговорення:
Богданов Віталій Володимирович, голова постійної комісії з питань антикорупційної політики, сприяння децентралізації, розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства, свободи слова та інформації;
Сух Валентин Васильович, голова постійної комісії з питань освіти, спорту, культури, духовності та молоді;
Криницький Євген Анатолійович, начальник управління освіти та науки Херсонської обласної державної адміністрації;
Черевко Сергій Миколайович, радник міського голови;
Ніконов Юрій Миколайович, начальник управління освіти;
Польська Лариса Михайлівна, Херсонський обласний благодійний фонд «Захист»;
Зоря Ірина Анатоліївна, ГО «Центр розвитку особистості «Берегиня»»;
Линецький Михайло Валерійович, депутат Херсонської міської ради, член фракції «Солідарність»;
Ільченко Дмитро Олегович, голова постійної Комісії мандатна, з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку, прав людини та взаємодії з громадськими організаціями Херсонської міської ради»
 Мошнягул Олександр Дмитрович, Херсонська обласна організація КВУ.

Захід відбудеться у великій залі приміщення Корабельної районної у місті Херсоні ради (раніше: будинок Комсомольської райради) за адресою м. Херсон, вул. Суворова, 29

0 комментариев
01 декабря 2022, 08:47
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают