Все новости Херсона

Лента новостей
Здоровье
"Працюємо заради життя", — лікарі херсонської "Тропінки"
25 мая 13:25
1606
"Працюємо заради життя", — лікарі херсонської "Тропінки"

"Працюємо заради життя", — лікарі херсонської "Тропінки"

Нова реальність, в якій нам сьогодні доводиться жити і надавати допомогу, вимагає багато терпіння, моральних сил та єднання у колективі. Незважаючи на воєнний стан і тяжку ситуацію у місті, лікарня Тропіних продовжує працювати.
 
Про це в соціальній мережі "Фейсбук" повідомляють працівники КНП "Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних".
 
"Без жодних інших причин – просто заради життя, заради людей, які до нас звертаються, маючи найгострішу потребу – зберегти життя та здоров’я. Як і раніше, ми виходимо на роботу, щоб рятувати. Маємо робити корисне, маємо бути підтримкою – тому просто займаємося своєю справою і тримаємо дух.
 
Знову плідно розпочато тиждень. Протягом минулих двох днів працювали над вирішенням різних питань: надання допомоги ургентним хворим з гострою патологією, проведення складних оперативних втручань, надання допомоги вагітним, породіллям, а також новонародженим діткам, робота діагностичної служби зі стаціонарними та амбулаторними хворими, поліклінічний прийом дорослих та дітей, а також вирішення багатьох організаційних питань.
Спеціалісти амбулаторної служби проводять профілактичні огляди, процедури, тестування на COVID-19, ендоскопічні обстеження, щеплення, надають допомогу у денних стаціонарах та ФАПах, сімейні лікарі та вузькі спеціалісти консультують пацієнтів на прийомі та телефоном, надають направлення на стаціонарне лікування у відділеннях лікарні.
 
За 23 та 24 травня до дорослих поліклінік звернулося майже 1050 пацієнтів, в тому числі 362 до лікарів основних спеціальностей. Отримали інсуліни та були оглянуті лікарем-ендокринологом 71 хворий з цукровим діабетом.
У дитячих поліклініках медичну допомогу у ці дні було надано 266 дітям. Це консультації педіатрів та вузьких спеціалістів, а також медичні огляди, процедури, щеплення тощо. До дитячого відділення за минулі дві доби госпіталізовано 2 дітей.
 
Жіноча консультація працює як зазвичай – лікарі приймають жінок з гінекологічною патологією та вагітних, проводять огляди, надають направлення на госпіталізацію до гінекологічного та акушерського відділень, направляють на обстеження. За два дні лікарями-гінекологами було прийнято майже 160 пацієнток, надано 66 консультацій телефоном.
Стабільно працює діагностична служба, виконуючи ультразвукові, функціональні, рентгенологічні, ендоскопічні, а також лабораторні обстеження у повному обсязі. Протягом двох днів було виконано майже 1000 лабораторних досліджень, 95 рентгенологічних, 42 флюорографічних, 72 ультразвукових та майже 50 функціональних обстежень.
 
Продовжують надавати реабілітаційну допомогу денні стаціонари для дітей з офтальмологічною та неврологічною патологією, а також відділення медичної реабілітації, де за два дні початого тижня 300 пацієнтів отримали фізіопроцедури, масаж та ЛФК.
 
До приймального відділення за дві минулі доби звернувся 41 хворий. Здебільшого це пацієнти з загостренням хронічних захворювань, а також гострою патологією. До травматологічного пункту зафіксовано 43 звернення пацієнтів, які отримали травми у побутових обставинах. Проведено 14 оперативних втручань – 10 планових та 4 ургентних.
В акушерському відділенні побачило життя 1 немовлятко, а загалом від початку року в лікарні народилося 315 дітей. Немає сумнівів, що доля цих маленьких херсонців складеться у мирі і щасті. Нехай так і буде. Тримаємося разом. Усім здоров’я!".
348 комментариев
06 июля 2022, 07:04
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
Херсонщина «поза зоною досяжності»
Херсонщина «поза зоною досяжності»
В розпал літа під гарячим південним сонцем на вулицях Херсона щодня можна зустріти по п’ятдесят, сто, а іноді й двісті людей. Ще місяць тому вони стояли в величезних чергах за товарами першої не...
14 июня 12:23
1351
В Украину идут ливни, грозы и град: синоптик рассказал, где и когда ухудшится погода
В Украину идут ливни, грозы и град: синоптик рассказал, где и когда ухудшится погода
Изменение погоды будет в отдельных областях Украины. В Украине в ближайшие дни ожидается теплая и в большинстве областей сухая погода, однако местами все же будет наблюдаться кратковременное ухудшени...
08 июня 12:02
1337
Гороскоп на субботу 11 июня 2022
Гороскоп на субботу 11 июня 2022
Гороскоп на 11.06.2022 года. Прогнозы астрологов для представителей каждого знака Зодиака. ОвенНе стоит выяснять отношения с любимым человеком. И если вы не уверены, что готовы услышать упреки в...
11 июня 13:40
1183
Проценты по выданным кредитам взлетят. "Пожар" на валютном рынке и учетная ставка 25%
Проценты по выданным кредитам взлетят. "Пожар" на валютном рынке и учетная ставка 25%
Проценты по уже выданным и будущим кредитам резко взлетят, а бизнес уже готовится к взрывному росту цен. В то же время банки получат сверхприбыли и временно закроют свои дисбалансы. К таким последстви...
11 июня 13:47
1141
Гривня "просіла" у банківських обмінниках: скільки тепер коштують долар та євро
Гривня "просіла" у банківських обмінниках: скільки тепер коштують долар та євро
Курс гривні до євро сьогодні становить 37,50 грн/євро. Курс гривні до долара в банківських обмінниках Києва сьогодні ослаб на 18 копійок – до 35,68 грн/дол. Як передає кореспондент УНІАН,...
14 июня 12:49
1455
443
Приватбанк начал выплачивать украинским семьям помощь от Красного Креста: кто получит
Приватбанк начал выплачивать украинским семьям помощь от Красного Креста: кто получит
Малообеспеченные семьи должны получить по 2500 грн на человека в месяц на карту или в отделении Приватбанка. Обязательное условие – проживание до 24 февраля в пострадавших от боевых действий рег...
10 июня 13:06
1695
345
Верховній Раді Україні запропонували з 1 липня скасувати безкоштовне розмитнення авто
Верховній Раді Україні запропонували з 1 липня скасувати безкоштовне розмитнення авто
Законопроект №7418 передбачає введення з 1 липня 2022 року всіх податків при розмитненні автомобілів на іноземній реєстрації. Проте, безкоштовне розмитнення залишається для автомобілів, призначених дл...
12 июня 13:54
957
345
Гороскоп на четверг 9 июня 2022
Гороскоп на четверг 9 июня 2022
ОвенНе принимайте никаких важных решений в коммерческих вопросах, так как влияние планет на вашу жизнь приведет к финансовому краху. Существует возможность некоторого перемещения вниз по служебной лес...
09 июня 12:35
1037
345