Лента новостей
Происшествия
Поранені мирні жителі та 48 пошкоджених цивільних об’єктів: поліція Херсонщини зафіксувала наслідки воєнних злочинів рф
Поранені мирні жителі та 48 пошкоджених цивільних об’єктів: поліція Херсонщини зафіксувала наслідки воєнних злочинів рф
Минулої доби в результаті ворожих дій поранення різного ступеню тяжкості отримали четверо жінок. Крім цього, пошкоджені сім багатоквартирних і 25 приватних будинків, чотири транспортні засоби, будівлі двох навчальних закладів, три господарчі споруди та стільки ж гаражів, два газопроводи.Про це повідомляє пресслужба поліції Херсонської області.
Учора військові рф вкотре обстрілювали деокуповану територію Херсонської області з артилерії, мінометів та масовано атакували безпілотниками. Також росіяни для атак застосовували гелікоптери.


Під ворожим прицілом перебували Херсон, Кізомис, Антонівка, Станіслав, Музиківка, Молодіжне, Придніпровське, Берислав, Козацьке.Вранці російські військові з артилерійських систем обстріляли Херсонський район.



У Корабельному районі в результаті «прильотів» пошкоджені чотири багатоквартирні і три приватні будинки, будівля школи, три гаражі на території автокооперативу, газогін. Також поранення отримала 71-річна пенсіонерка. У неї діагностували вибухову та закриту черепно-мозкову травми й контузію легкого ступеню.У Дніпровському районі внаслідок артобстрілу мінно-вибухову травму та уламкове поранення руки отримала 64-річна жінка, пошкоджені сім приватних домоволодінь, приміщення навчального закладу, цивільна вантажівка та автобус, газогін.
У Молодіжному зазнали пошкоджень приватний будинок і легковий автомобіль, в Антонівці – теж приватне домоволодіння.
Вдень росіяни знов застосували по території Корабельного району артилерію, в результаті чого на одній із вулиць пошкоджено три приватні будинки, виникла пожежа.
У Центральному районі ворожий дрон типу «FPV» влучив у багатоповерхівку. Після атак БпЛА на території Дніпровського району в чотирьох приватних будинках виникли пожежі. А в Корабельному районі зафіксовано влучання дрону-камікадзе в легковий автомобіль.
В Дніпровському районі російський оператор БпЛА скинув вибуховий пристрій на приватний будинок. А у Корабельному внаслідок аналогічних атак пошкоджено чотири приватні домоволодіння та три господарчі споруди, там відбувалася пожежа.
Після скиду боєприпасу поблизу Музиківки теж виникла пожежа, внаслідок чого полум’я знищило 20 гектарів пшеничного поля та сухої рослинності в лісосмузі.
А для обстрілу Козацького росіяни застосували гелікоптери.
Також госпіталізована 71-річна жінка, яка звернулася до лікарні із поганим самопочуттям. Як виявилося, вона отримала мінно-вибухову травму, контузію та струс головного мозку після артобстрілу Білозерки, що стався 16-го червня.
Крім цього, поліцейські доправили з Антонівки до лікарні 59-річну жінку. Потерпіла 18-го червня отримала травми ноги після контакту з російською протипіхотною міною.
На місцях ворожих влучань працювали криміналісти, вибухотехніки, слідчо-оперативні групи поліції та представники інших екстрених служб. Наслідки кожного обстрілу ретельно документуються задля їх належного розслідування.
Загалом за фактами злочинів, учинених російськими військовослужбовцями минулої доби, слідчі поліції Херсонщини відкрили 18 кримінальних проваджень.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Рищук розповів про артобстріл Олешок
Біля курортного пляжу на Херсонщині здетонувала міна
"Померла на очах у сина",- при обстрілі човна в Кахоському водосховищі померла адвокатка з Дніпра
В селі Правдине сталася трагедія
На Херсонщині викрадено музикантку Галину Маменко та її чоловіка: син онімів – що відомо
На Херсонщині внаслідок російської агресії поранено дві людини, пошкоджено житлові будинки й об’єкти критичної інфраструктури
Читают
/
Обсуждают
На ТОТ Херсонщини скасували автобусні рейси до Москви та Криму
На тимчасово окупованій частині Херсонської області призупинили частину автобусних рейсів, зокрема між Скадовськом та Москвою, а також Скадовськом і Севастополем.
Про це повідомляють окупаційні мед...
Сальдо хоче вивчати вплив “українських біолабораторій” на загибель птахів на Херсонщині
Так званий губернатор Херсонської області Володимир Сальдо заявив про необхідність дослідження причин загибелі перелітних птахів у регіоні та припустив, що це може бути пов’язано з так званими “україн...
Війна розлучила: The Times розповіло історію братів-близнюків, які опинилися по різні боки
Востаннє брати бачилися особисто у 2020 році / Колаж: УНІАН, фото: скріншот з відео, facebook.com/kyrylo.budanov.official
В полоні Олексій Бошин дізнався від росіян, що його брат Віктор вступив до ро...
Родинна традиція: син херсонського медійника Володимира Мостового пропагує на лівобережжі Херсонщини цінності «русского міра»
Син колаборанта, майбутній педагог та активний учасник кремлівських проєктів Микола Мостовий став одним з облич російської історичної пропаганди на окупованій частині Херсонщини, де працює з дітьми та...