Лента новостей
Происшествия
Поліція Херсонщини фіксує наслідки чергових ударів російських військ по дитячим садочкам, медзакладам та житловим будинкам
Поліція Херсонщини фіксує наслідки чергових ударів російських військ по дитячим садочкам, медзакладам та житловим будинкам
Бериславський та Херсонський райони цілодобово перебували під атакою російського агресора. По мирних житлових кварталах ворог гатив із мінометів, артилерії, реактивних систем залпового вогню, танків, скидав боєприпаси з БпЛА та бив з авіації. Поліція зафіксувала пошкодження об’єктів житлового фонду, медзакладу, дитячих садочків та заводу.Про це повідомляє пресслужба поліції Херсонської області.
Вдень військові рф вкотре атакували дронами Берислав. Боєприпаси скидали на житлові квартали. Внаслідок вибухів 57-річний місцевий житель отримав поранення, пошкоджено автомобіль. Ввечері по місту відкрили артилерійський вогонь. Поранено 58-річного чоловіка.
По Тягинці окупанти відкрили артилерійський вогонь. Загинула 54-річна жінка, яка на момент обстрілу йшла вулицею.
Також під обстрілами перебували Садове, Придніпровське, Інженерне та Антонівка.
У Херсоні під ворожим обстрілом були всі райони.
Мікрорайон «Корабел», який зазнає чи не найбільшої кількості ударів від російської армії, знов потерпав від атак з артилерії, танку, РСЗВ та БпЛА. Там пошкоджено будинки місцевих жителів та дитячий садок.
У Центральному районі пошкоджено гуртожиток, комунальну установу, магазин, складські приміщення та автомобілі.
У Корабельному районі російські снаряди пошкодили медичний заклад та територію заводу.
Внаслідок обстрілу пошкоджено адміністративну будівлю, дитячий садочок, квартири у багатоповерхівках та приватні будинки у Дніпровському районі.
На місцях ворожих атак працювали слідчо-оперативні групи поліції, які задокументували кожен факт російської агресії.
За минулу добу поліція відреагувала на 326 заяв і повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події. Відкрито 12 кримінальних проваджень за ст. 438 «Порушення законів та звичаїв війни» ККУ.



Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Рищук розповів про артобстріл Олешок
Біля курортного пляжу на Херсонщині здетонувала міна
"Померла на очах у сина",- при обстрілі човна в Кахоському водосховищі померла адвокатка з Дніпра
В селі Правдине сталася трагедія
На Херсонщині викрадено музикантку Галину Маменко та її чоловіка: син онімів – що відомо
На Херсонщині внаслідок російської агресії поранено дві людини, пошкоджено житлові будинки й об’єкти критичної інфраструктури
Читают
/
Обсуждают
На війні загинув військовий з Херсонщини Іван Круглий
На війні загинув військовослужбовець з Дар’ївської громади Іван Круглий.
Про це повідомила Дар’ївська сільська рада.
Зазначається, що військовому було 30 років.
Раніше ми писали, що на Львів...
Російська авіація вдарила по підприємству в Херсоні (фото)
У Херсоні внаслідок російського авіаудару сталась пожежа на території одного з підприємств.
Про це повідомили у соціальних мережах ДСНС України.
За даними рятувальників, вогонь охопив два складс...
Ексочільниця управління освіти Херсона претендує на посаду в Печерській РДА
Ексочільниця управління освіти Херсонської міської ради Наталя Журженко претендує на посаду у Печерській РДА.
Про це стало відомо з декларації, яка опублікована на сайті НАЗК.
Так, Наталя Журжен...
Сальдо хоче вивчати вплив “українських біолабораторій” на загибель птахів на Херсонщині
Так званий губернатор Херсонської області Володимир Сальдо заявив про необхідність дослідження причин загибелі перелітних птахів у регіоні та припустив, що це може бути пов’язано з так званими “україн...